Home > Podyplomowe > Zarządzanie Nieruchomościami > Zaoczne > Wrocław > Studia Podyplomowe - Gospodarka Nieruchomościami - Wrocław - Dolnośląskie

Studia Podyplomowe - Gospodarka Nieruchomościami - Zaoczne

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem Politechnika Wrocławska

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Studia Podyplomowe - Gospodarka Nieruchomościami - Zaoczne - Wrocław - Dolnośląskie

 • Profil słuchacza / Wymogi
  osoby posiadajęce dyplom ukończenia studiów wyższych (dla wyceny nieruchomości wymagane studia wyŜsze magisterskie)
 • Szczegółowe informacje
  Studia odbywają się w następującym zakresie:
  a. Zarządzanie – utrzymanie – wycena
  b. Wycena i utrzymanie
  c. Zarządzanie i utrzymanie  Program studiów obejmujący w maksymalnym zakresie 360 godzin dydaktycznych, uwzględnia w swej tematyce minimum programowe opracowane przez Ministerstwo Infrastruktury, Departament Regulacji Rynku Nieruchomości.

  Wykładowcami są najlepsi specjaliści m.in. z Ministerstwa Infrastruktury, Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, Politechniki Wrocławskiej, jak też wybitni praktycy z dziedzin objętych programem studiów. Zgodnie z ustawą o gospodarce nieruchomościami) (Dz.U. 261/2004), ukończenie studiów podyplomowych oraz zaliczenie praktyki daje możliwość ubiegania się o uprawnienia zawodowe w zakresie szacowania nieruchomości oraz zarządzania nieruchomościami.

  Zjazdy odbywają się w systemie zaocznym (tzn. co 2 tygodnie w soboty w godzinach od 9.00 do 19.00 i w niedziele od 8.00 do 18.00) w nowocześnie wyposażonych salach Wydziału Budownictwa Lądowego i Wodnego Politechniki Wrocławskiej.

  Czas trwania:
  a. Zarządzanie - utrzymanie-wycena: 2 semestry
  b. Wycena i utrzymanie: 2 semestry
  c. Zarządzanie i utrzymanie: 1 semestr

Inne informacje związane z Zarządzanie Nieruchomościami

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług. Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek. Zobacz więcej  |