Home > Studia I Stopnia > Pedagogika > Zaoczne > Pułtusk > Studia I Stopnia- Pedagogika pracy i organizacji - Pułtusk - Mazowieckie

Studia I Stopnia- Pedagogika pracy i organizacji - Zaoczne

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem Akademia Humanistyczna im. Aleksandra Gieysztora

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Studia I Stopnia- Pedagogika pracy i organizacji - Zaoczne - Pułtusk - Mazowieckie

 • Cele
  Studia na kierunku Pedagogika przygotowują wykwalifikowanych pedagogów, wychowawców, specjalistów do pracy w szkołach, placówkach oświatowych, urzędach i innych instytucjach. Absolwenci uzyskują przygotowanie pedagogiczne, a w specjalnościach takich jak: edukacja elementarna (przedszkolna i wczesnoszkolna) z terapią pedagogiczną, pedagogika opiekuńczo-wychowawcza i rodzinna; sztuka (plastyka i muzyka) w szkole - również kwalifikacje pedagogiczne.
 • Tutuł uzyskany
  Licencjat
 • Szczegółowe informacje
  Pedagogika pracy i organizacji

  Program tej specjalności przygotowuje do pracy w systemach edukacji zawodowej, w działach personalnych przedsiębiorstw sektora prywatnego i w organizacjach samorządowych. Studenci uczą się rozwiązywania problemów w podstawowych obszarach zarządzania zasobami ludzkimi. Poznają najnowsze metody badań, opisu i projektowania pracy. Opanowują umiejętności analizowania, diagnozowania i prognozowania zachowań organizacyjnych. Są przygotowani do pracy w zawodach: analityk pracy, doradca personalny, specjalista do spraw rekrutacji pracowników, specjalista do spraw rozwoju zawodowego, pośrednik pracy, a także specjalista do spraw wynagrodzeń.

Inne informacje związane z Pedagogika

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |