Home > Studia I Stopnia > Bankowość > Zaoczne > Radom > Studia I Stopnia- Bankowość - Radom - Mazowieckie

Studia I Stopnia- Bankowość - Zaoczne

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem WSB- Wyższa Szkoła Biznesu im. BP. Jana Chrapka w Radomiu

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Studia I Stopnia- Bankowość - Zaoczne - Radom - Mazowieckie

 • Cele
  Studia na Wydziale Nauk Ekonomicznych pozwalają na zdobycie gruntownej wiedzy w zakresie nauk ekonomicznych na przykład: w zakresie prawa bankowego, zarządzania finansami banków, organizacji i finansów firm ubezpieczeniowych, prowadzenia rachunkowości firm, przedsiębiorstw i biur rachunkowych. Przekazujemy studentom konkretne umiejętności prowadzenia firmy i osiągnięcia sukcesu na kierowniczych stanowiskach w przedsiębiorstwach krajowych i zagranicznych. Kształcimy nowoczesną kadrę specjalistów ubezpieczeniowych, rachunkowych i finansowych. Absolwenci są przygotowani do pracy we wszystkich instytucjach i organizacjach gospodarczych, społecznych oraz w administracji.
 • Profil słuchacza / Wymogi
  Wymagane dokumenty: - świadectwo dojrzałości w oryginale, lub odpis - dowód osobisty, (kserokopia) - książeczka wojskowa, (kserokopia) - kwestionariusz WSB (wypełniany na miejscu), - aktualne zaświadczenie lekarskie, - 4 zdjęcia (format 35 x 45 mm)
 • Tutuł uzyskany
  Licencjat
 • Szczegółowe informacje
  Bankowość

        Program studiów nasycony jest przedmiotami z zakresu prawa bankowego, teorii i praktyki funkcjonowania pieniądza i systemów pieniężnych, polityki monetarnej, rynków, instrumentów i instytucji finansowych, obejmuje zagadnienia analizy finansowej i oceny efektywności inwestycji dla celów kredytowych, zasady polityki depozytowej i kredytowej.

Inne informacje związane z Bankowość

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |