Home > Studia I Stopnia > Marketing > Zaoczne > Leszno > Studia I Stopnia - Marketing i Zarządzanie - Leszno - Wielkopolskie

Studia I Stopnia - Marketing i Zarządzanie - Zaoczne

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem WSMiZ-Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Studia I Stopnia - Marketing i Zarządzanie - Zaoczne - Leszno - Wielkopolskie

 • Cele
  Absolwenci kierunku zarządzanie (otrzymują tytuł licencjata) przyswajają sobie niezbędne podstawy teoretyczne z zakresu nauk ekonomicznych i zarządzania, a także z dyscyplin komplementarnych, oraz uzyskują umiejętności analizy otoczenia przedsiębiorstwa, w szczególności środowiska rynkowego i konkurencyjnego firmy, analizy zasobów wewnętrznych przedsiębiorstwa, w tym jego podstawowych strategii marketingowych, zarządzania produkcją, personelem i finansami firmy. Kluczową umiejętnością absolwentów kierunku jest przygotowanie do opracowania, wdrażania i kontroli programów operacyjnych strategii przedsiębiorstwa. Absolwenci kierunku znajdują zatrudnienie na stanowiskach operacyjnych, analitycznych i menedżerów średniego szczebla zarządzania w przedsiębiorstwach i agencjach konsultingowych.
 • Tutuł uzyskany
  Licencjat
 • Szczegółowe informacje
  Marketing i Zarządzanie

  Studenci specjalności Marketing i Zarządzanie poznają rolę przedsiębiorstwa w otoczeniu i rolę prowadzenia biznesu w warunkach konkurencji, jak również zasady i mechanizmy sprawnej realizacji procesów biznesowych. Orientacja marketingowa natomiast to przygotowanie do pracy w sferze dystrybucji oraz marketingowego zarządzania przedsiębiorstwami.

  Absolwenci specjalności Marketing i Zarządzanie są potencjalnymi zarządzającymi małymi i średnimi przedsiębiorstwami, menedżerami na wyższych i średnich szczeblach, przedsiębiorcami prowadzącymi własną działalność gospodarczą oraz specjalistami w działach marketingu i handlowych.

   

  Przykładowe przedmioty specjalnościowe:

  - marketing terytorialny,

  - marketing przemysłowy,

  - zarządzanie i planowanie marketingowe,

  - marketing bankowy itp.

Inne informacje związane z Marketing

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług. Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek. Zobacz więcej  |