Studia I Stopnia- Administracja gospodarcza

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Warszawie

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Studia I Stopnia- Administracja gospodarcza - W ciągu tygodnia - Warszawa - Mazowieckie

 • Szczegółowe informacje
  Charakterystyka

  Konkurencyjność przedsiębiorstwa na rynku globalnym w coraz większym stopniu zależna jest od sprawnie działającej administracji - samodzielnych pracowników wszechstronnie wyposażonych w praktyczną wiedzę i umiejętności dotyczące organizacji nowoczesnego przedsiębiorstwa, prowadzenia działalności gospodarczej, stosowania zaawansowanych technik biurowych oraz organizowania i kierowania niewielkimi zespołami.

  Program nauczania realizowany na specjalności "administracja gospodarcza" ma na celu wykształcenie wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów, przygotowanych do profesjonalnego działania w jednostkach administracyjnych przedsiębiorstw - zarówno prywatnych - jak i państwowych. Studia przygotowują do wykonywania zadań administracyjnych, właściwej organizacji własnego czasu pracy, prowadzenia rozmów biznesowych oraz negocjacji z klientami.
  Perspektywy zawodowe

  Rynek pracy oferuje absolwentom szerokie możliwości zatrudnienia w różnorodnych zawodach związanych z administracją, w przedsiębiorstwach prywatnych oraz publicznych. Ukończenie studiów przygotowuje także do podjęcia i prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Absolwenci mogą ubiegać się o kluczowe stanowiska administracyjne w każdej instytucji, w której ceniona jest fachowość, praktyczne umiejętności oraz znajomość nowoczesnych procesów i technik administracyjnych.
  Program nauczania

  Przedmioty specjalnościowe

      - podstawy zarządzania
      - komunikowanie z otoczeniem
      - zarządzanie zasobami ludzkimi
      - negocjacje i mediacje
      - zarządzanie projektem
      - organizacja i techniki pracy biurowej
      - trening asertywności pracowniczej
      - techniki negocjacji konfliktów pracowniczych
      - zamówienia publiczne
      - fundusze unijne

  Informacje dodatkowe

  Absolwenci studiów pierwszego stopnia (licencjackich) mogą kontynuować naukę w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Warszawie na 2-letnich studiach drugiego stopnia (magisterskich uzupełniających) na kierunku "politologia" lub "zarządzanie" w dowolnej specjalności, wybranej według obowiązujących zasad.

  Studia z zakresu administracji gospodarczej prowadzone są w ramach kierunku studiów "administracja". Studia prowadzone są w systemie dziennym, wieczorowym i zaocznym.

Inne informacje związane z administracja przedsiębiorstw

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |