Home > Podyplomowe > Administracja Publiczna - ogólne > Gdańsk > Samorząd terytorialny i rozwój regionalny - Gdańsk - Pomorskie

Samorząd terytorialny i rozwój regionalny

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem Gdańska Wyższa Szkoła Humanistyczna

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Samorząd terytorialny i rozwój regionalny - W ciągu tygodnia - Gdańsk - Pomorskie

 • Szczegółowe informacje


  Studia adresowane są zwłaszcza do pracowników samorządu terytorialnego, pracowników urzędów gminnych, powiatowych, marszałkowskich oraz osób zamierzających podjąć zatrudnienie w administracji samorządowej.
  Absolwent studiów podyplomowych zyska wiedzę z zakresu zarządzania i kierowania administracją samorządową, metod i technik negocjacji, komunikacji interpersonalnej, zarządzania wizerunkiem gminy. Ponadto zapozna się z różnymi dziedzinami prawa i administracji, podstawami finansów publicznych i samorządowych oraz z mechanizmem funkcjonowania UE, z polityką euroregionów, ze strategią zmian w samorządach terytorialnych występujących w krajach europejskich.
  Studia podyplomowe podniosą kompetencje niezbędne do wykonywania pracy w różnych organach samorządu terytorialnego na stanowiskach kierowniczych, w urzędach administracji szczebla regionalnego zajmujących się rozwojem regionalnym i w wojewódzkich oraz powiatowych urzędach pracy.

  .

   

Inne informacje związane z Administracja Publiczna - ogólne

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |