Praca Socjalna z Osobami Niepełnosprawnymi i Zależnymi - Studia Podyplomowe - Zaoczne

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Praca Socjalna z Osobami Niepełnosprawnymi i Zależnymi - Studia Podyplomowe - Zaoczne - Warszawa - Mazowieckie

 • Praktyki
  Studia są przeznaczone dla pracowników socjalnych posiadających uprawnienia do wykonywania zawodu zgodnie z Ustawą o pomocy społecznej z 2004 roku i ukończone studia wyższe. Mają one charakter studiów doskonalących.

  Ich ukończenie pozwoli zbudować bądź udoskonalić warsztat pracy w zakresie profesjonalnej pomocy dla osób niepełnosprawnych i zależnych.

  Cykl kształcenia ma charakter aplikacyjny, tzn. ułatwiający przełożenie wiedzy teoretycznej na konkretne sytuacje spotykane w praktyce zawodowej poprzez nasycenie kształcenia zajęciami o charakterze warsztatów i praktyk. Podawana wiedza ma innowacyjny charakter ze względu na treści jak i sposób jej przekazywania. Dotyczy to wszystkich zajęć. Na zakończenie studiów ich uczestnik przygotowywuje projekt socjalny rozwiązujący konkretny problem w rzeczywistości.
 • Szczegółowe informacje
  Studia są płatne.
  Zajęcia odbywać się będą w postaci sesji naocznych zazwyczaj podczas zjazdów sobotnio-niedzielnych, zaplanowanych średnio dwa razy w miesiącu na terenie Uczelni.

  Zajęcia na studiach prowadzone są przez uznanych specjalistów: pracowników naukowych, praktyków – w tym instytucji rządowych - jak i trenerów z zakresu coachingu, mediacji czy asertywności.

  Praktyki będązorganizowane w domu pomocy społecznej. Uczelnia nie pokrywa kosztów praktyk.

Inne informacje związane z praca socjalna

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |