Home > Kursy i Szkolenia > Reklama > Zaoczne > Gdynia > Nowoczesny Marketing Atrakcji Turystycznych - Szkolenie - Gdynia - Pomorskie

Nowoczesny Marketing Atrakcji Turystycznych - Szkolenie - Zaoczne

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem Agencja Rozwoju Gdyni

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Nowoczesny Marketing Atrakcji Turystycznych - Szkolenie - Zaoczne - Gdynia - Pomorskie

 • Szczegółowe informacje
  Najnowsze narzędzia promocji, sposoby dotarcia do klienta, techniki komunikacji i budowania relacji z klientem – te wszystkie zagadnienia poruszone zostaną w ramach organizowanego szkolenia.

  Internet stał się elementem codzienności niemal każdego z nas  dlatego przedstawione zostaną ciekawe rozwiązania, które nie zawsze wiążą się z wielkimi budżetami, a często koncentrują się na przejrzystości i wiarygodności informacji. Inne, te których celem jest wywołanie konkretnych emocji czy interakcji pomyślane są i zaprojektowane w sposób niebanalny i same w sobie bardzo często stanowią atrakcję dla internautów.

  W ramach szkolenia poznacie Państwo techniki pozwalające wykorzystać  bardzo efektywne media komunikacji. Dowiecie się również, jak sprawdzać czego internauci poszukują w sieci i jak sprawić, aby Wasze serwisy systematycznie zdobywały coraz wyższe pozycje w wyszukiwarkach. Nie będzie już dla Was problemem sprawdzenie ile odwiedzin na stronę ma Wasza konkurencja. Poznacie sposoby na wykorzystanie największych portali tematycznych do promocji miejscowosci czy atrakcji turystycznych.

  O projekcie
  Przed nami wyzwanie niecodzienne – organizacja wielkiej imprezy sportowej EURO 2012. Wyzwanie nie tylko dla organizatorów, władz, służb miejskich, ale także – a może przede wszystkim dla całej branży turystycznej i okołoturystycznej.
  Zapewnienie usług na światowym poziomie wymaga starań zarówno w przygotowaniu bazy noclegowo – gastronomicznej jak i w obsłudze klienta, odpowiednim podejściu do turysty, promocji produktów turystycznych czy przygotowaniu atrakcji związanych z aktywnym wypoczynkiem.
  Aby sprostać temu wyzwaniu projekt „Już dziś nastaw się na sukces – EURO 2012 – nasze kwalifikacje, nasza wygrana” zakłada przeprowadzenie szerokiego wachlarza szkoleń, które pozwolą zwiększyć kompetencje i umiejętności osób zatrudnionych w branży turystycznej.

  Projekt zakłada przeprowadzenie szkoleń z zakresu:
  • Akademia Marki Miejsc
  • Profesjonalna Obsługa Klienta
  • Zarządzanie Bezpieczeństwem Imprez Masowych.
  Zapewniamy:
  • bezpłatny udział w szkoleniach
  • wysokiej klasy kadrę szkoleniową
  • certyfikat ukończenia szkolenia
  • pakiet materiałów szkoleniowo – dydaktycznych
  • wyżywienie (lunch i przerwy kawowe)

Inne informacje związane z Reklama

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |