Home > Studia I Stopnia > Business Inteligence > Dzienne > Warszawa > MBA-General Management - Warszawa - Mazowieckie

MBA-General Management - Dzienne

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem WSHiFM- Wyższa Szkoła Handlu i Finansów Międzynarodowych im. Fryderyka Skarbka

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły MBA-General Management - Dzienne - Warszawa - Mazowieckie

 • Szczegółowe informacje
  Swoją ofertę studiów MBA WSHiFM przygotowała kierując się obserwacjami rynku pracy oraz popytem na określone specjalności. Aby wzmocnić rangę studiów, WSHiFM współpracuje z wieloma firmami oraz uczelniami. W 2008 roku Uczelnia podpisała porozumienie z amerykańską uczelnią Tiffin University w sprawie prowadzenia wspólnych studiów dla kadry menedżerskiej. Dzięki tej umowie absolwenci wybranych specjalności otrzymają dwa dyplomy: WSHiFM oraz Tiffin University. W tym roku ruszają specjalistyczne zajęcia dla słuchaczy studiów z zakresu marketingu i finansów, prowadzone przez wykładowców z USA. Będą to m.in.: Individual and Teamwork, Leadership and Influence, Global and Transnational Management, Operations Management oraz Business Research Analysis.

   

  Obecnie pracujemy nad wdrożeniem nowej specjalności pod nazwą Healthcare Administration dla kadr zarządzających zdrowiem publicznym. Myślę, że będzie to znakomita oferta na rynku, szczególnie że zarządzanie polską służbą zdrowia wymaga gruntownych przemian. Wiedza uzyskana pod auspicją renomowanej amerykańskiej uczelni może okazać się kluczem do poprawy efektywności działania ośrodków opieki medycznej. Dyplom amerykańskiej uczelni ma być potwierdzeniem zdobytych kompetencji nie tylko w Polsce, ale i za granicą.

   
  Informacje o Tiffin University

       Amerykańska uczelnia w stanie Ohio, założona w 1888 roku. Prowadzi innowacyjne studia na wielu kierunkach, współpracuje z uczelniami na całym świecie. W 2002 roku rozpoczął współpracę z Uniwersytetem w Bukareszcie na polu organizacji studiów Executive MBA. Program ten uzyskał akredytacje:

        - European Council for Business Education (otrzymana w 2007 roku)
        - North Central Association - Commission on Accreditation and School Improvement.

  Czas trwania: 2 semestry

Inne informacje związane z Business Inteligence

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług. Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek. Zobacz więcej  |