Master of Business Administration (MBA) - Zaoczne

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Galeria obrazów

Szczegóły Master of Business Administration (MBA) - Zaoczne - Kraków - Małopolskie

 • Cele
  Celem studiów jest zapoznanie słuchaczy z problematyką zarządzania, poszerzenie ich wiedzy dotyczącej wieloaspektowego biznesu i przygotowanie ich do podejmowania decyzji w złożonym otoczeniu rynkowym, w warunkach intensywnej konkurencji i kryzysu.
 • Profil słuchacza / wymogi
  * wykształcenie na poziomie magisterskim lub licencjackim
  * przynajmniej trzyletnie doświadczenie zawodowe
  * bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  * pozytywny wynik rozmowy kwalifikacyjnej
 • Szczegółowe informacje
  Master of Business Administration jest międzynarodowym programem realizowanym przez Krakowską Akademię wspólnie z Univeristy of Bedfordshire z Wielkiej Brytanii.

  Program adresowany jest do
  menedżerów, przedsiębiorców i pracowników firm, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę o najnowsze informacje z zakresu szeroko rozumianego zarządzania, rozwinąć swoje umiejętności kierownicze oraz zwiększyć skuteczność i efektywność zarządzania.

  Program MBA wzmacnia perspektywę rozwoju kariery zawodowej.
  Oprócz rozpoznawalnego na całym świecie dyplomu MBA, absolwencji uzyskują sieć znajomych z szeroką wiedzą z różnych dziedzin biznesu. Tego typu studia stanowią wartość dodaną każdego obecnego lub przyszłego pracodawcy.
  Partner zagraniczny
  Partnerem w realizacji programu jest University of Bedfordshire Business School z Wielkiej Brytanii, która stanowi część University of Bedfordshire (wcześniej University of Luton), dynamicznie rozwijającej się uczelni z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w oferowaniu programu MBA, prowadzonego zgodnie z uznawanymi na całym świecie brytyjskimi standardami nauczania. University of Bedfordshire Business School jest członkiem EFMD - The European Foundation for Management Development i ABS - The Association of Business Schools.

  Obszar studiów - MBA
  • Entrepreneurship
  • Financial Markets
  • Strategic Finance
  • Strategy
  • Leading and Managing People
  • Operations Management
  • Marketing Management
  • E-Business Management
  • Business English
  Dyplom
  Po ukończeniu studiów absolwenci otrzymują Dyplom Master of Business Administration, nadawany przez Uniwersytet Bedfordshire , Wielka Brytania.
  Warunkiem uzyskania dyplomu jest zaliczenie wszystkich modułów, łącznie z dwoma obowiązkowymi projektami.

  Program MBA stanowi kombinację tradycyjnych spotkań z wykładowcami (tzw. Business Schools) i zajęć interaktywnych. Zajęcia prowadzone są przez wykładowców polskich i zagranicznych, pracowników naukowych i praktyków. Słuchacze mają możliwość spotkań online z innymi uczestnikami programu oraz z wykładowcami Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego i University of Bedfordshire.

  Forma zajęć obejmuje: ćwiczenia, case studies, warsztaty, dyskusje, prezentacje, gry oraz projekty zespołowe.

  Każdy przedmiot (moduł) wymaga zaliczenia na ocenę.
  Dwuletnie studia Master of Business Administration realizowane są w systemie weekendowym. Zajęcia odbywają się na terenie kampusu Krakowskiej Akademii w soboty i niedziele. W semestrze organizowanych jest około pięć zjazdów, max. dwa razy w miesiącu.

  Dodatkowo istnieje możliwość wyjazdu do uczelni partnerskiej University of Bedfordshire, gdzie dla słuchaczy programu MBA organizowane są zajęcia, konsultacje dotyczące projektów, spotkania ze słuchaczami programu MBA z Wielkiej Brytanii i innych ośrodków, z którymi University of Bedfordshire wspólnie prowadzi program MBA.

Inne informacje związane z mba - master of business administration

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |