Home > Kursy i Szkolenia > Księgowy > Rzeszów > Kurs Księgowości I stopnia - "Samodzielny Księgowy-Bilansista". - Rzeszów - Podkarpackie

Kurs Księgowości I stopnia - "Samodzielny Księgowy-Bilansista".

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem Rzeszowskie Centrum Edukacji

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Kurs Księgowości I stopnia - "Samodzielny Księgowy-Bilansista". - W ciągu tygodnia - Rzeszów - Podkarpackie

 • Cele
  Celem kursu jest:  * nabycie podstawowej wiedzy z zakresu pełnej księgowości  * przygotowanie uczestników do samodzielnego prowadzenia księgowości  * wykształcenie umiejętności sporządzania i ewidencjonowania dokumentacji księgowej  * nabycie umiejętności samodzielnego księgowania zdarzeń gospodarczych  * nabycie umiejętności interpretowania przepisów prawnych dotyczących rachunkowości  * nabycie umiejętności sporządzania sprawozdań finansowych, rozliczeń z urzędami skarbowym i ZUS  * zdobycie praktycznych umiejętności prowadzenia księgowości z wykorzystaniem programów komputerowych.
 • Profil słuchacza / Wymogi
  Adresaci szkolenia to:  * osoby, które nie zajmowały się do tej pory zagadnieniami z zakresu rachunkowości, a wiążą z tym zawodem swój rozwój zawodowy i osobisty  * osoby, które wiedzę zdobywały kilka lub kilkanaście lat temu i chcą ją uaktualnić oraz uzupełnić  * osoby pracujące w działach księgowości, które chcą uzyskać niezbędną wiedzę i umiejętności, aby stać się samodzielnym księgowym
 • Szczegółowe informacje

  Warsztaty i ćwiczenia praktyczne obejmować będą prawdziwe „zdarzenia i sytuacje” księgowe, symulacje codziennej pracy w działach księgowych, bazujące na rzeczywistych dokumentach księgowych z wykorzystaniem  programów komputerowych. Każdy uczestnik szkolenia uczy się i ćwiczy przy własnym stanowisku komputerowym.
  W trakcie trwania kursu, uczestnicy otrzymują wszystkie niezbędne materiały szkoleniowe: akty prawne, podręczniki, materiały autorskie, testy i zadania.

Inne informacje związane z Księgowy

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |