Kurs Językowy INDYWIDUALNY - Angielski, Niemiecki, Francuski, Hiszpański, Włoski, Rosyjski

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem ALEXANDER Szkoła Językowa

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Kurs Językowy INDYWIDUALNY - Angielski, Niemiecki, Francuski, Hiszpański, Włoski, Rosyjski - W ciągu tygodnia - Warszawa - Mazowieckie

 • Szczegółowe informacje
  Zajęcia indywidualne są najbardziej elastyczną formą kursu językowego. Uczeń sam decyduje o dniach, godzinach i miejscu zajęć. Program również dobierany jest indywidualnie do wymagań i potrzeb ucznia.

  W przypadku tego kursu można elastycznie zmieniać intensywność, a także w trakcie modyfikować program zajęć.

  Ze względu na efektywność nauki jedno spotkanie to minimum 2 godziny lekcyjne (90 min.). W wyjątkowych przypadkach prowadzimy również spotkania 60-minutowe, jednak efekty takich zajęć są nieco mniejsze.

  Cena za 1 godzinę lekcyjną (45 min.), jednostkę rozliczeniową, uzależniona jest od poziomu zaawansowania zajęć oraz od miejsca ich prowadzenia.

  W koszt kursu wliczona jest bezpłatna kwalifikacja. Odbywa się ona przed rozpoczęciem zajęć, w celu ustalenia poziomu ich zaawansowania. Kwalifikacja jest podstawą do dobrania dla ucznia odpowiedniego programu zajęć i materiałów, z których będzie on korzystał podczas kursu.

  Kwalifikacja przeprowadzana jest w miejscu dogodnym dla ucznia.

  Aby rozpocząć zajęcia indywidualne należy z góry wykupić minimum 30 godzin lekcyjnych lub podpisać umowę na przeprowadzenie zajęć. Zajęcia mogą się rozpocząć w terminie od 3 do 7 dni od daty złożenia zamówienia / podpisania umowy.

Inne informacje związane z Niemiecki

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |