Kurs-Język Angielski dla Dzieci

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem Szkoła Języka Angielskiego "HELLO"

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Kurs-Język Angielski dla Dzieci - W ciągu tygodnia - Wrocław - Dolnośląskie

 • Profil słuchacza / wymogi
  Dzieci
 • Szczegółowe informacje
  Kurs Języka Angielskiego dla Dzieci

  Skuteczność Metody Callana w nauczaniu języka angielskiego osób dorosłych wzbudziła ogromne zainteresowanie wśród rodziców dzieci w wieku szkolnym, którzy, pomimo usilnych starań, nie zdołali dotąd znaleźć szkoły językowej gwarantującej ich dzieciom efektywność podjętej nauki. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom Szkoła Hello opracowała kurs Hello Dzieciom.

  Podstawą kursu Hello Dzieciom jest to, że dziecko mówi i słyszy czterokrotnie więcej w czasie lekcji, niż stosując jakąkolwiek inną formę nauki języka. W związku z tym uczy się ono w czterokrotnie krótszym czasie niż jest to możliwe przy zastosowaniu jakiejkolwiek innej metody.

  Kurs Hello Dzieciom zachowuje naturalne 4 etapy, których prawidłowo zachowana kolejność ma ogromne znaczenie w nauce języka obcego. Dziecko najpierw słyszy nowe słówko, gdy wymawia je lektor, potem samo je wymawia odpowiadając na pytanie lektora, następnie poznaje jego pisownię podczas czytania, aż w końcu uczy się je pisać w czasie licznych dyktand.

  Nauczyciel powtarza każde pytanie dwa razy, które jest kierowane do kilku uczniów po kolei. Dzięki temu uczniowie mają okazję ćwiczyć nowopoznane słowa, zwroty i zagadnienia gramatyczne. Zajęcia odbywają się w grupach 6 - 10 osobowych, czas 1 lekcji to 35 minut.

      * Niska liczebność grupy pozwala lektorowi na przeprowadzenie lekcji, w której udział bierze każdy uczeń bez wyjątku. Właściwością naszego kursu jest to, że każdy uczeń jest zmuszony nie tylko do słuchania przez cały czas, ale również do mówienia, gdyż wciąż zadawane mu są pytania. Nauczyciel natychmiast poprawia wszystkie błędy popełnione przez uczniów.
      * Krótszy niż standardowy czas lekcji pozwala utrzymać dobrą koncentrację dzieci. Na kursie z łatwością pokonujemy nudę dzięki szybkości (od pierwszej lekcji lektor mówi z prędkością 200-240 słów na minutę), a słabą pamięć przy pomocy powtórek (częste powtarzanie gwarantuje płynność mówienia, rozumienie oraz trwałe zapamiętywanie świeżo zdobytej wiedzy).
      * Podczas każdej lekcji dzieci uczą się rozmawiać pełnymi i poprawnymi zdaniami, poznają ogromny zasób słów.

  Kurs Hello dzieciom może być doskonałym uzupełnieniem programu nauczania języka angielskiego w szkole podstawowej. Nasza Szkoła, mając na uwadze trudności, z jakimi borykają się lektorzy szkolni, którym duża liczebność klas nie ułatwia pracy, a często wręcz uniemożliwia sprawne i efektywne poprowadzenie lekcji, opracowała program kursu w taki sposób, aby stanowił on uzupełnienie edukacji szkolnej o tak ważny i niezbędny element w nauce języka obcego jakim jest konwersacja. Kurs Hello Dzieciom nie wymaga przy tym dużego wkładu pracy w domu, a to sprawia, że nauka w naszej Szkole nie koliduje dzieciom z nauką przedmiotów szkolnych i nie wpływa negatywnie na wywiązywanie się z obowiązków ucznia.

  Stopień zaawansowania językowego Państwa dzieci określimy na podstawie testu i rozmowy kwalifikacyjnej przeprowadzonej przez naszego lektora. W celu przybliżenia naszej oferty zaprosimy Państwa dzieci na osiem lekcji próbnych.

Inne informacje związane z angielski

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |