Home > Język > Niemiecki > Warszawa > kurs intensywny WAKACYJNY - Angielski, Niemiecki, Francuski, Hiszpański, Rosyjski - Warszawa - Mazowieckie

kurs intensywny WAKACYJNY - Angielski, Niemiecki, Francuski, Hiszpański, Rosyjski

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem ALEXANDER Szkoła Językowa

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły kurs intensywny WAKACYJNY - Angielski, Niemiecki, Francuski, Hiszpański, Rosyjski - W ciągu tygodnia - Warszawa - Mazowieckie

 • Szczegółowe informacje
  Kursy Wakacyjne prowadzone są w grupach 3-8 osób.

  Są to kursy językowe - intensywne, gdzie w ciągu 1 miesiąca realizuje się program 1 semestru. Kursy te polecamy osobom, które okres wakacyjny (lub jego część) spędzają w Warszawie, a które chciałyby ten czas pożytecznie wykorzystać.

  Jest to świetna okazja do przyspieszenia nauki języka nawet o 1,5 roku.


  Kurs intensywny obejmuje programem taki sam materiał co kursy standardowe, a czas trwania kursu jest nawet do 4 razy krótszy. Po ukończeniu 1 semestru kursu wakacyjnego można kontynuować naukę, nie tylko na kolejnych kursach wakacyjnych, ale również na kursach standardowych w ciągu roku szkolnego.

  Przy kursie wakacyjnym kontakt z językiem jest znacznie większy (ze względu na dużą intensywność i częstotliwość zajęć) niż przy zwykłym kursie semestralnym, co znacznie ułatwia i przyspiesza naukę języka.

  UWAGA: Kursy wakacyjne zawsze objęte są letnią promocją cenową!


  W okresie wakacji szczególnie polecamy kurs konwersacyjny. Jest to jeden z najbardziej elastycznych kursów letnich. Konwersacje można idealnie dopasować do swoich planów urlopowych, wybierając dowolną długość kursu (od 1 tygodnia do 3 miesięcy zajęć). Nawet osoby, które wykupią z góry większą ilość zajęć (ze względu na rabat), mogą przerwać naukę na czas urlopu i po powrocie ją kontynuować.

  Kursy wakacyjne prowadzimy przez całe wakacje od lipca do końca września.

Inne informacje związane z Niemiecki

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |