Home > Kursy i Szkolenia > Bankowość > Inne > Toruń > Kurs ABC Bankowości - Toruń - Kujawsko-Pomorskie

Kurs ABC Bankowości - Inne

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Kurs ABC Bankowości - Inne - Toruń - Kujawsko-Pomorskie

 • Szczegółowe informacje
  Studium bankowości
  Kurs ABC Bankowości


  Na mocy porozumienia ze Związkiem Banków Polskich Wyższa Szkoła Bankowa uzyskała prawo do organizowania egzaminów uprawniających do ubiegania się o tytuł Samodzielnego i Dyplomowanego Pracownika Bankowego w ramach Systemu Standardów Kwalifikacyjnych Bankowości Polskiej. Uczelnia prowadzi także kursy przygotowujące do tych egzaminów: ABC Bankowości i Studium Bankowości.

  Kurs ABC Bankowości obejmuje tematykę dotyczącą polskiego systemu bankowego, organizacji i zarządzania bankiem komercyjnym, krajowych i zagranicznych operacji bankowych, rachunkowości bankowej, działalności kredytowej, zasad funkcjonowania rynków pieniężnych i kapitałowych, marketingu i strategii rozwoju banku, informacji i informatyki bankowej, nowych technologii bankowych i bankowej obsługi prawnej.

  Kurs ten przygotowuje do egzaminu na Samodzielnego Pracownika Bankowego.
  Program Studium Bankowości obejmuje zajęcia m.in. z zakresu dostosowywania polskiego systemu bankowego do standardów unijnych, strategii personalnej banku, działalności operacyjnej banku, operacji krajowych i zagranicznych, analizy kredytowej i fundamentalnej. Ukończenie kursu uprawnia do zdawania egzaminu na Dyplomowanego Pracownika Bankowego.

Inne informacje związane z Bankowość

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług. Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek. Zobacz więcej  |