Home > Kursy i Szkolenia > Zarządzanie Produkcją > Poznań > Koordynator TPM (Total Productive Maintenance - Poznań - Wielkopolskie

Koordynator TPM (Total Productive Maintenance

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem MPM Productivity Management

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Koordynator TPM (Total Productive Maintenance - W ciągu tygodnia - Poznań - Wielkopolskie

 • Szczegółowe informacje

  Szkolenia TPM będą połączeniem TPM (Total Productive Maintenance)* z RCM (Reliability Centered Maintenance)*, pokażą jak wypracować standard wdrażania kompleksowego systemu zarządzania Służbami Utrzymania Ruchu (Maintenance Management System).


  Proponujemy Państwu nową formę szkoleń z zagadnień TPM - specjalistyczną i szczegółową. Zmodyfikowany program pokaże krok po kroku jak powinno być wdrażane TPM; jak udzielić odpowiedzi na pytania, które stoją przed każdym pracownikiem UR: CO? wykonywać, JAK? wykonywać i KIEDY? wykonywać. Te odpowiedzi są udzielone przez poszczególne moduły, czyli:


  Uczestnicy będą mieli okazję poznać w sposób praktyczny jak należy wdrażać podstawowe narzędzia, jak również poznają techniki prowadzenia projektów TPM. Szkolenie TPM pokaże, w jaki sposób należy nimi zarządzać w przedsiębiorstwie. Cykl szkoleń Koordynator TPM podejmuje tematykę, która ostatnimi czasy jest niezwykle ważna nie tylko ze względu na aspekty techniczne, ale również aspekty ekonomiczne. W obecnych czasach niezwykle ważnym aspektem jest niezawodność posiadanych aktywów przedsiębiorstwa oraz efektywne ich wykorzystywanie w codziennej pracy. Te aspekty mają wpływ na wyniki przedsiębiorstwa obliczane nie tylko po stronie kosztów, ale również po stronie zysków.


  Już po raz kolejny zapraszamy Państwa do udziału w szkoleniach organizowanych w fabryce - gdzie w każdym szkoleniu obok pracowników firmy, w której organizowany jest cykl uczestniczą również osoby z innych firm produkcyjnych.


   

  Poprzednio gospodarzami takich projektów były:
  • Firma NorDan z Wolsztyna, producent okien aluminiowych, drewnianych, pcv, o odmiennych sposobach otwierania w szerokiej palecie barw.
  • Firma Apena-Remont z Bielska – Białej
  • Firma Exide Technologies S.A. (dawna Centra S.A.) z Poznania producent akumulatorów
  Projekty (w takiej formie) z zagadnień leanowskich przeprowadzone były z dużym powodzeniem w:
  • Firmie Mikomax z Łodzi
  • Firmie PROFIm z Turku

  Jeśli będą Państwo zainteresowani pełnieniem funkcji Gospodarza naszych szkoleń (udostępnieniem obszarów pilotażowych przedsiębiorstwa dla realizacji warsztatów) prosimy o informację.

  *Firma DUNI POLAND jest producentem jednorazowych produktów do nakrycia stołu oraz różnych pojemników do pakowania posiłków. W ofercie korporacji znajdują się serwetki, obrusy, podkładki pod filiżanki, podkłady cukiernicze, pojemniki, talerze, sztućce, tacki oraz kieliszki i kubki.
  Spółka Duni Poland powstała w roku 1993. Dzisiaj jest to nowoczesna fabryka, posiadająca kilka hal i ponad 50 maszyn, dzięki którym asortyment firmy jest bardzo różnorodny.
  Istotne daty dla Duni Poland to rok 1998 – kiedy zapadła decyzja o przeniesieniu do Polski produkcji serwetek jednowarstwowych w powiązaniu ze zmianą lokalizacji oraz rok 2005 – kiedy ze względu na restrukturyzację całego koncernu znaczną część ogólnej produkcji przeniesiono do Polski. Zaowocowało to potrojeniem fabryki w park maszynowy i zasoby ludzkie. Od tego czasu fabryka bardzo intensywnie się rozwija.
  Obecnie Duni Poland jest średniej wielkości fabryką zatrudniającą około 300 pracowników.

  *TPM - Total Productive Maintenance - Całościowe Utrzymanie Ruchu Maszyn i Urządzeń
  *RCM - Reliability Centered Maintenance - Konserwacja Ukierunkowana na Utrzymanie Niezawodności Maszyn i Urządzeń

Inne informacje związane z Zarządzanie Produkcją

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |