Home > Język > Hiszpański > Indywidualnie > Warszawa > Hiszpański - kurs przygotowawczy DELE - Warszawa - Mazowieckie

Hiszpański - kurs przygotowawczy DELE - Indywidualnie

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem ALEXANDER Szkoła Językowa

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Hiszpański - kurs przygotowawczy DELE - Indywidualnie - Warszawa - Mazowieckie

 • Szczegółowe informacje
  Diploma de Espanl como Lengua Extranjera ( DELE )
  Oficjalny egzamin Ministerstwa Szkolnictwa Hiszpanii sprawdzający znajomość języka hiszpańskiego u obcokrajowców. W Polsce egzaminy te organizowane są przez Instituto Cervantes w Warszawie. W ramach DELE szkoła przygotowuje do następujących poziomów:

  Certificado Inicial de Espanol - egzamin ten potwierdza kwalifikacje językowe pozwalające na prawidłowe posługiwanie się językiem na poziomie podstawowym.

  Diploma Intermedio - jest potwierdzeniem kwalifikacji językowych pozwalających na swobodne porozumiewanie się, w mowie i w piśmie, w sytuacjach typowych dla życia codziennego. Sprawdzane są zarówno praktyczne umiejętności posługiwania się językiem, jak i znajomość gramatyki i słownictwa.

  Diploma Superior
  - potwierdza wysokie kompetencje językowe w mowie i w piśmie oraz znajomość kultury hiszpańskiej. Jest to jedyny, oficjalnie uznany egzamin potwierdzający znajomość języka hiszpańskiego na tym poziomie. Sprawdzane są zarówno praktyczne umiejętności posługiwania się językiem, jak i znajomość gramatyki i słownictwa.

  Kursy przygotowujące do egzaminu DELE prowadzone są w grupach: 3-8 osób.

  Każdy z kursów jest 2-semestralny i jest kompleksowym przygotowaniem do egzaminu. Na zajęciach, wraz z podręcznikami wykorzystywane są również liczne materiały dodatkowe.

  Uczniowie podczas kursu rozwijają wszystkie umiejętności niezbędne na egzaminie: czytanie ze zrozumieniem, pisanie, rozumienie ze słuchu, mówienie, a także gramatykę i zastosowanie języka.

Inne informacje związane z Hiszpański

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług. Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek. Zobacz więcej  |