Home > Studia MBA > MBA Executive > Zaoczne > Warszawa > Executive MBA w specjalności Marketing Międzynarodowy (400h) - Warszawa - Mazowieckie

Executive MBA w specjalności Marketing Międzynarodowy (400h) - Zaoczne

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem WSHiFM- Wyższa Szkoła Handlu i Finansów Międzynarodowych im. Fryderyka Skarbka

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Executive MBA w specjalności Marketing Międzynarodowy (400h) - Zaoczne - Warszawa - Mazowieckie

 • Szczegółowe informacje
  Curriculum

  Program tych studiów opiera się na projekcie MBA włączonym przez MENiS w I edycji do programu TESSA-PHARE. Przygotowany on został na podstawie programów studiów "Business Economics" oraz "Business Administration" realizowanych w partnerskich szkołach z Chicago, Rotterdamie i Durham. Zostały w nim również wykorzystane autorskie programy światowej sławy profesorów, w tym laureatów nagrody Nobla (R. Fogel - marketing, M. Miller – finanse i zarządzanie finansowe).

   

  Przygotowany program porusza wszystkie kluczowe kwestie i zagadnienia zarządzania finansowego i marketingowego w zmiennym otoczeniu rynkowym i w kontekście integracji europejskiej. Absolwent tego kierunku jest w pełni przygotowany do objęcia kierowniczego stanowiska w firmie i radzie nadzorczej, a także do kontaktów z zagranicznymi partnerami na analogicznym poziomie.


  Czas trwania - 10 miesięcy

      * od października do lipca, łącznie 400 godz. zajęć. Nauka odbywa się co dwa tygodnie, od piątku do niedzieli (20 godz. w sesji)
      * od marca do lutego, łącznie 400 godz. zajęć. Nauka odbywa się co dwa tygodnie, od piątku do niedzieli (20 godz. w sesji)

Inne informacje związane z MBA Executive

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług. Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek. Zobacz więcej  |