Home > Podyplomowe > Filozofia > Dzienne > Wrocław > etyka i filozofia -studia podyplomowe - Wrocław - Dolnośląskie

etyka i filozofia -studia podyplomowe - Dzienne

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem Dolnośląska Szkoła Wyższa we Wrocławiu

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły etyka i filozofia -studia podyplomowe - Dzienne - Wrocław - Dolnośląskie

 • Profil słuchacza / Wymogi
  Studia podyplomowe „Etyka i filozofia” skierowane są do absolwentów szkół wyższych posiadających stopień magistra, którzy chcieliby poszerzyć swą wiedzę z zakresu objętego przedmiotem studiów. Przede wszystkim do nauczycieli szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych nauczających bądź planujących nauczanie z przedmiotów takich jak etyka czy filozofia.
 • Szczegółowe informacje
  Studia obejmują dwa bloki tematyczne. Jest to blok przedmiotów filozoficznych, na który składa się przede wszystkim historia filozofii od starożytności do współczesności oraz blok przedmiotów etycznych, takich jak: historia etyki, etyka teoretyczna i etyka praktyczna. Studia dają możliwość poznania fundamentalnych dla kultury i społeczeństwa pytań i dylematów, kształtując tym samym podstawę dla samodzielnych poszukiwań światopoglądowych, etycznych, religijnych i naukowych.
   Nasza propozycja uwzględnia doświadczenia zarówno polskich ośrodków akademickich, jak też dorobek uczelni zagranicznych w tym zakresie. Środowisko naukowe skupione wokół DSW to wysoko wykwalifikowana kadra, dysponująca szerokim doświadczeniem dydaktycznym w zakresie nauczania filozofii i legitymująca się bogatym i różnorodnym dorobkiem naukowo-badawczym.

  Czas trwania: 3 semestry
  Liczba godzin: 350 godzin

Inne informacje związane z Filozofia

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług. Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek. Zobacz więcej  |