Charakteryzator - Roczna Szkoła Policealna - Zaoczne

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem Profesja

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Charakteryzator - Roczna Szkoła Policealna - Zaoczne - Toruń - Kujawsko-Pomorskie

 • Tutuł uzyskany
  Po ukończeniu szkoły otrzymujesz dyplom z tytułem zawodowym, zgodnym z klasyfikacją zawodów Ministra Gospodarki i Pracy.
 • Szczegółowe informacje
  Tytuł zawodowy: Charakteryzator / Charakteryzatorka
  Pamiętasz „Edwarda Nożycorękiego”, „Serię niefortunnych zdarzeń” czy „Labirynt Fauna”? To tylko trzy z wielu filmów, które swój sukces zawdzięczają między innymi doskonałej charakteryzacji! U nas poznasz wszystkie tajniki pracy charakteryzatora. Nauczysz się wykonywania charakteryzacji według projektów scenograficznych, z wykorzystaniem własnej wiedzy plastycznej i historycznej oraz dużej zręczności manualnej. Nauczymy Cię, jak zmieniać wygląd aktorów poprzez makijaż (także całego ciała), fryzurę, doklejanie elementów charakteryzatorskich, w tym zarostu. Pokażemy Ci, jak wykonywać i przerabiać peruki oraz jak je konserwować — myć, czesać i naprawiać. Nauczymy Cię, jak mocować na perukach wszelkie ozdoby — zgodnie z wymogami scenograficznymi oraz reżyserskimi. No cóż — nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej już na Ciebie czekają!

  Perspektywy zatrudnienia:
  Praca czeka na Ciebie w teatrach (zarówno dramatycznych, jak i operowych), wytwórniach filmowych, agencjach fotograficznych. Zatrudnienie znajdziesz także w telewizji. Możesz również otworzyć własną działalność i świadczyć usługi na rzecz wielu klientów.

  Przedmiot
  Wizaż
  Stylizacja

  Kolorystka

  Podstawy perukarstwa

Inne informacje związane z fryzjerstwo i wizaż

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |