Home > Studia I Stopnia > Edukacja Wczesnoszkolna > Dzienne > Gdańsk > Wczesna edukacja z logopedią - Gdańsk - Pomorskie

Wczesna edukacja z logopedią - Dzienne

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem Gdańska Wyższa Szkoła Humanistyczna

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Wczesna edukacja z logopedią - Dzienne - Gdańsk - Pomorskie

  • Szczegółowe informacje
    Absolwent w wyniku ukończenia studiów i odbycia praktyk pedagogicznych uzyskuje licencjat w zakresie specjalności wczesna edukacja z logopedią. Studia są przeznaczone dla przyszłych, dobrze wykształconych, nauczycieli wczesnej edukacji, którzy jednocześnie będą mieli odpowiednią wiedzę i umiejętności do prowadzenia diagnozy i terapii logopedycznej w placówkach przedszkolnych i w klasach początkowych szkoły podstawowej.
    Absolwent specjalności wczesna edukacja z logopedią ma podstawową wiedzę ogólnopedagogiczną, socjologiczną, biologiczno-psychologiczną, niezbędną w rozumieniu istoty funkcji pedagogicznych i diagnostyczno-terapeutycznych oraz ich realizacji w pracy z dziećmi. Bogata oferta zajęć z zakresu kształcenia kierunkowego i specjalistycznego obejmuje podstawy teoretyczne i pragmatykę wczesnej edukacji, a także lingwistyczne i neurologiczne podstawy logopedii, problematykę diagnozy i terapii w przypadku różnorodnych dysfunkcji rozwojowych oraz metodykę zajęć korekcyjno-kompensacyjnych.
    Absolwent jest przygotowany do pracy jako nauczyciel w przedszkolach, oddziałach przedszkolnych, w klasach I-III szkoły podstawowej w zakresie nauczania zintegrowanego oraz do prowadzenia w nich diagnozy i terapii logopedycznej.

Inne informacje związane z Edukacja Wczesnoszkolna

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług. Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek. Zobacz więcej  |