Home > Studia I Stopnia > Edukacja Wczesnoszkolna > Dzienne > Gdańsk > Wczesna edukacja z kształceniem integracyjnym - Gdańsk - Pomorskie

Wczesna edukacja z kształceniem integracyjnym - Dzienne

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem Gdańska Wyższa Szkoła Humanistyczna

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Wczesna edukacja z kształceniem integracyjnym - Dzienne - Gdańsk - Pomorskie

 • Szczegółowe informacje

  Absolwenci tej specjalności uzyskują licencjat w zakresie wczesnej edukacji z kształceniem integracyjnym i terapią pedagogiczną.
  Studia przeznaczone są dla przyszłych dobrze wykształconych nauczycieli wczesnej edukacji, którzy jednocześnie będą mieli odpowiednią wiedzę i umiejętności do kompleksowej realizacji zadań wychowawczych oraz wspomagających edukację uczniów niepełnosprawnych i z dysfunkcjami rozwojowymi.
  Absolwent specjalności
  wczesna edukacja z kształceniem integracyjnym ma podstawową wiedzę ogólnopedagogiczną, socjologiczną, biologiczno-psychologiczną, niezbędną w rozumieniu istoty funkcji pedagogicznych i diagnostyczno-terapeutycznych oraz ich realizacji w pracy z dziećmi. Bogata oferta zajęć z zakresu kształcenia kierunkowego i specjalistycznego obejmuje podstawy teoretyczne i pragmatykę edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, a także umożliwia pozyskanie wiedzy i kompetencji pozwalających na projektowanie oraz organizowanie zajęć dzieci z różnymi rodzajami i stopniami niepełnosprawności w ramach prowadzonego procesu edukacji przez przedszkola i szkoły.
  Absolwent jest przygotowany do pracy jako nauczyciel w przedszkolach, oddziałach przedszkolnych, w klasach I−III szkoły podstawowej oraz jako nauczyciel wspomagający na tym poziomie kształcenia.

Inne informacje związane z Edukacja Wczesnoszkolna

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług. Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek. Zobacz więcej  |