Home > Policealne > Fryzjerstwo i Wizaż > Kielce > Technik Usług Kosmetycznych - Kielce - Świętokrzyskie

Technik Usług Kosmetycznych

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem Omega - Lokalne Centrum Edukacji

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Technik Usług Kosmetycznych - W ciągu tygodnia - Kielce - Świętokrzyskie

  • Szczegółowe informacje
    Nauka trwa 2 lata (4 semestry) i kończy się uzyskaniem tytułu Technika Usług Kosmetycznych. Słuchacz uzyskuje prawo do pracy w gabinetach kosmetycznych, salonach odnowy biologicznej. Może podjąć pracę jako przedstawiciel handlowy w branży w kosmetycznej.

    Nabór odbywa się 2 razy do roku: na semestr jesienny do 1 września, na semestr wiosenny do 1 lutego. Warunkiem przyjęcia jest złożenie dokumentów (świadectwo ukończenia szkoły, podanie, zaświadczenie lekarskie, 4 fotografie w rozmiarze takim jak w legitymacji szkolnej, kserokopia dowodu osobistego) i opłacenie wpisowego. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. W wyjątkowych wypadkach dyrektor szkoły może zarządzić rozmowę kwalifikacyjną.

    Zajęcia prowadzone są w systemie dziennym i zaocznym.

    W programie nauczania znajdują się wykłady i ćwiczenia z przedmiotów zawodowych takich jak: dermatologia, fizykoterapia, chemia kosmetyczna, kosmetologia, higiena, dietetyka, psychologia. W cyklu nauki odbywają się zajęcia praktyczne i praktyka zawodowa. Dodatkowo w trakcie zajęć będziesz uczestniczyła w pokazach i szkoleniach. Zajęcia te są prowadzone we własnych, nowoczesnych i doskonale wyposażonych gabinetach, pod nadzorem odpowiednio przygotowanych specjalistów.

Inne informacje związane z Fryzjerstwo i Wizaż

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |