Home > Podyplomowe > Rachunkowość Międzynarodowa > Zaoczne > Kraków > Studia Podyplomowe - Rachunkowość Międzynarodowa / international accounting - Kraków - Małopolskie

Studia Podyplomowe - Rachunkowość Międzynarodowa / international accounting - Zaoczne

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem AGH - Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Studia Podyplomowe - Rachunkowość Międzynarodowa / international accounting - Zaoczne - Kraków - Małopolskie

 • Cele
  Celem studiów jest przygotowanie profesjonalnych kadr w zakresie rachunkowości międzynarodowej, biegle posługujących się językiem angielskim i zdolnych do funkcjonowania w międzynarodowym otoczeniu gospodarczym. Program studiów przewiduje połączenie edukacji w tych dwóch istotnych obszarach.
 • Profil słuchacza / Wymogi
  Studia skierowane są do szerokiego grona kadry stykającej się w praktyce z problematyką rachunkowości międzynarodowej lub osób pragnących rozwijać swoją dalszą karierę zawodową w tym kierunku. W szczególności zaproponowana oferta programowa skierowana jest do: - Dyrektorów finansowych, controllerów i głównych księgowych; - Kadry działów finansowych, rachunkowości i controllingu; - Kadry centrów rozliczeniowych oraz firm audytorskich; - Kadry kierowniczej wszystkich szczebli zatrudnionej w firmach międzynarodowych; - Osób planujących kontynuację swojej kariery w obszarze rachunkowości i finansów za granicą; - Absolwentów studiów wyższych (lub studentów ostatniego roku) pragnących uzyskać wiedzę i umiejętności niezbędne do pracy w firmach zagranicznych, w tym również w międzynarodowych centrach rozliczeniowych.
 • Szczegółowe informacje
  W pierwszym semestrze studiów zajęcia będą prowadzone w języku polskim - uczestnicy zapoznają się z problematyką współczesnej rachunkowości oraz opanują słownictwo umożliwiające kontynuowanie nauki w języku angielskim. W drugim semestrze wszystkie zajęcia prowadzone będą w języku angielskim. Dzięki takiemu programowi uczestnicy studiów nabędą nie tylko wiedzę z zakresu współczesnej rachunkowości, ale również umiejętności jej praktycznego wykorzystania w międzynarodowym otoczeniu.

  Program studiów przewiduje urozmaicone formy zajęć realizowane przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi: prezentacji multimedialnych, platformy e-learning i filmów edukacyjnych.

  Przedmioty w języku polskim: (I semestr)
  1.    Współczesna rachunkowość finansowa
  2.    Współczesna rachunkowość zarządcza
  3.    English for Accounting and Finance
   
  Przedmioty w języku angielskim: (II semestr)
  1.    Contemporary Management
  2.    International Accounting Standards
  3.    Accounting in International Practice
  4.    Final Thesis /w języku angielskim lub polskim/

Inne informacje związane z Rachunkowość Międzynarodowa

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |