Home > Podyplomowe > Bezpieczeństwo Pracy > Zaoczne > Warszawa > Studia Podyplomowe - Bezpieczeństwo, higiena pracy i ergonomia - Warszawa - Mazowieckie

Studia Podyplomowe - Bezpieczeństwo, higiena pracy i ergonomia - Zaoczne

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem PW - Politechnika Warszawska

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Studia Podyplomowe - Bezpieczeństwo, higiena pracy i ergonomia - Zaoczne - Warszawa - Mazowieckie

  • Cele
    elem Studiów jest przekazanie wiedzy i wyrobienie umiejętności w zakresie niezbędnym do samodzielnego kierowania działaniami i projektami oraz wdrażaniem zagadnień bezpieczeństwa, higieny pracy i ergonomii w miejscu pracy.
  • Szczegółowe informacje
    W procesie kształcenia słuchacze uzyskują aktualną wiedzę dotyczącą ergonomii, bezpieczeństwa i ochrony zdrowia, analizy i oceny ryzyka zawodowego, zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy oraz zdobywają umiejętności w zakresie opracowywania, wdrażania, utrzymania i doskonalenia systemów zarządzania bezpieczeństwem pracy.

    Absolwenci uzyskują uprawnienia przewidziane przez Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 r. (Dz. U. nr 109 poz. 704) oraz nowe rozporządzenie z dnia 18 listopada 2004 (Dz. U. nr 246 poz. 2468) w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy.

    Szczególny nacisk położony jest na kształtowanie u słuchaczy umiejętności praktycznego wykorzystania zdobytych wiadomości. Jednocześnie studia mają słuchaczom umożliwić przygotowanie się do uzyskania międzynarodowego certyfikatu umiejętności zawodowych ergonomisty wydawanego przez CREE (Center for Registration of European Ergonomists).

Inne informacje związane z Bezpieczeństwo Pracy

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |