Home > Studia II Stopnia > Zarządzanie Agencją Nieruchomościami > Zaoczne > Kraków > Studia Magisterskie - Zarządzanie kadrami - Kraków - Małopolskie

Studia Magisterskie - Zarządzanie kadrami - Zaoczne

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem WSZiB- Wyższa Szkoła Zarządzania i Biznesu

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Studia Magisterskie - Zarządzanie kadrami - Zaoczne - Kraków - Małopolskie

 • Cele
  Kwalifikacje Absolwenta: Specjalność kształci przyszłych menedżerów i ekspertów zajmujących się efektywnym pozyskiwaniem i wykorzystaniem zasobów pracy w organizacjach. Nabyta wiedza specjalistyczna umożliwia podejmowanie zadań w zakresie: * rekrutowania, doboru personelu i optymalizowania zatrudnienia, * konstruowania systemów oceniania i wynagradzania pracowników, * negocjowania warunków pracy i rozwiązywania konfliktów, * programowania szkoleń zawodowych i kształtowania karier, * ochrony socjalnej, * monitorowania i analizy rynku pracy. Perspektywy zawodowe: Absolwenci znajdują zatrudnienie w firmach doradztwa personalnego, w departamentach zasobów ludzkich, instytucjach pośrednictwa pracy, poradnictwa i szkolenia zawodowego oraz w organizacjach związkowych. Ponadto Absolwenci tej specjalności mogą wykonywać zadania mediatorów i ekspertów w negocjacjach pracowniczych.
 • Tutuł uzyskany
  Magister
 • Szczegółowe informacje
  Program specjalności:
  Studia na specjalności Zarządzanie kadrami, oprócz zaawansowanej wiedzy z ekonomii i zarządzania, umożliwiają nabycie cenionych na rynku pracy kwalifikacji zawodowych.
  W ramach specjalności oferowanych jest szereg przedmiotów specjalnościowych: Strategie zarządzania zasobami ludzkimi, Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, Rekrutacja i selekcja pracowników, Doskonalenie i rozwój kadr, Wartościowanie i ocena pracy, Polityka płacowa w firmie, Style i funkcje kierowania personelem oraz Relacje pracownicze.
  Ofertę programową wzbogacają przedmioty do wyboru (Doradztwo personalne, Europejskie prawo socjalne, Ochrona socjalna rodziny, Polityka zatrudnienia, Systemy motywacyjne, Zarządzanie czasem, Zarządzanie kompetencjami menedżerskimi) pozwalające na uwzględnienie indywidualnych zainteresowań Studentów.

Inne informacje związane z Zarządzanie Agencją Nieruchomościami

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |