Home > Studia I Stopnia > Informatyka > Warszawa > Studia I Stopnia (inżynierskie) - Informatyka - Specjalizacja Informatyka w Telekomunikacji - Warszawa - Mazowieckie

Studia I Stopnia (inżynierskie) - Informatyka - Specjalizacja Informatyka w Telekomunikacji

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem Wyższa Szkoła Techniczno - Ekonomiczna w Warszawie

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Studia I Stopnia (inżynierskie) - Informatyka - Specjalizacja Informatyka w Telekomunikacji - W ciągu tygodnia - Warszawa - Mazowieckie

 • Praktyki
  Na kierunku Informatyka prowadzone są 3,5 letnie studia inżynierskie w trybie stacjonarnym oraz zaocznym. Studia kształcą specjalistów w zakresie informatyki, ze szczególnym nastawieniem na umiejętność wykorzystania teoretycznej wiedzy w tworzeniu praktycznych rozwiązań usprawniających procesy zarządzania. Dzięki temu absolwenci są przygotowani do podejmowania pracy w firmach telekomunikacyjnych, informatycznych a także w administracji rządowej i samorządowej, instytucjach finansowych i ubezpieczeniowych oraz w prywatnych przedsiębiorstwach. Wydział kształci obecnie około 1400 studentów. Studentom oferujemy nowoczesne i wszechstronne wykształcenie w zakresie informatyki ze szczególnym uwzględnieniem praktycznych zajęć laboratoryjnych oraz nauki języka angielskiego.
 • Szczegółowe informacje
  Informatyka w ubezpieczeniach
  Dzięki tej specjalizacji masz szansę zdobyć unikatowe kwalifikacje w zakresie zastosowania systemów informatycznych w dynamicznie rozwijającym się w Polsce sektorze ubezpieczeń.

  Program studiów
  Podstawowymi kierunkami kształcenia są zagadnienia integracji systemów komputerowych i telekomunikacyjnych, bazy i hurtownie danych, biznesowe usługi Internetu, oraz umiejętność posługiwania się technikami multimedialnymi. Szerokie podstawy informatyczne uzupełniamy o wiadomości z zakresu teorii i praktyki ubezpieczeń, teorii ryzyka, prawa i finansów ubezpieczeniowych, zarządzania towarzystwami ubezpieczeniowymi. Elementem programu jest intensywny kurs języka angielskiego.

  Po studiach
  Połączenie powyższych elementów wiedzy daje możliwość uczestniczenia w rozwoju sieci informatycznych w sektorze ubezpieczeń. Specjalizacja ta doskonale przygotowuje do pracy w towarzystwach ubezpieczeniowych (majątkowych i życiowych), funduszach emerytalnych, firmach brokerskich, agencjach ubezpieczeniowych na stanowiskach administratorów systemów, w centrach informatycznych bądź w centrach obsługi klienta.

Inne informacje związane z Informatyka

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |