Studia I Stopnia (inżynierskie) - Informatyka - Specjalizacja Informatyka w Biznesie i Administracji

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem Wyższa Szkoła Techniczno - Ekonomiczna w Warszawie

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Studia I Stopnia (inżynierskie) - Informatyka - Specjalizacja Informatyka w Biznesie i Administracji - W ciągu tygodnia - Warszawa - Mazowieckie

 • Praktyki
  Na kierunku Informatyka prowadzone są 3,5 letnie studia inżynierskie w trybie stacjonarnym oraz zaocznym. Studia kształcą specjalistów w zakresie informatyki, ze szczególnym nastawieniem na umiejętność wykorzystania teoretycznej wiedzy w tworzeniu praktycznych rozwiązań usprawniających procesy zarządzania. Dzięki temu absolwenci są przygotowani do podejmowania pracy w firmach telekomunikacyjnych, informatycznych a także w administracji rządowej i samorządowej, instytucjach finansowych i ubezpieczeniowych oraz w prywatnych przedsiębiorstwach. Wydział kształci obecnie około 1400 studentów. Studentom oferujemy nowoczesne i wszechstronne wykształcenie w zakresie informatyki ze szczególnym uwzględnieniem praktycznych zajęć laboratoryjnych oraz nauki języka angielskiego.
 • Szczegółowe informacje
  Informatyka w biznesie i administracji
  Studia te to szansa zdobycia wiedzy na temat zastosowań systemów informatycznych adresowanych do podmiotów biznesu i administracji.

  Program studiów
  Program nauczania obejmuje zasady integracji systemów komputerowych i telekomunikacyjnych, techniki i systemy elektronicznej wymiany informacji (EDI), techniki multimedialne, biznesowe usługi Internetu, metody identyfikacji potrzeb instytucji biznesowych w zakresie informatyzacji. Wiedzę informatyczną naszego studenta uzupełniają wiadomości z zakresu prawa, finansów i rachunkowości przedsiębiorstw, metod zarządzania i zasad obiegu dokumentu w przedsiębiorstwie oraz intensywny kurs języka angielskiego.

  Po studiach
  Absolwenci tej specjalizacji staną się cenionymi inżynierami, zorientowanymi w problemach biznesu i administracji. Jako administratorzy sieci dużych podmiotów gospodarczych będą nadzorować eksploatację systemów informatycznych, wdrażając rozwiązania informatyczne do zadań praktycznych w biznesie i administracji.

Inne informacje związane z Informatyka

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |