Home > Studia I Stopnia > Nauczanie - Inne > Poznań > Studia I Stopnia- Edukacja Techniczno-Informatyczna - Poznań - Wielkopolskie

Studia I Stopnia- Edukacja Techniczno-Informatyczna

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem Wyższa Szkoła Pedagogiki i Administracji w Poznaniu

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Studia I Stopnia- Edukacja Techniczno-Informatyczna - W ciągu tygodnia - Poznań - Wielkopolskie

 • Cele
  Studia na tym kierunku mają na celu wykształcenie specjalistów przygotowanych do stosowania metod technicznych i informatycznych w pracach analitycznych, planistycznych, prognostycznych i zarządczych w organizacjach gospodarczych, instytucjach edukacyjnych i administracji publicznej.
 • Profil słuchacza / Wymogi
  Każdy kto ukończył szkołę średnią i posiada świadectwo dojrzałości może zostać studentem Wyższej Szkoły Pedagogiki i Administracji w Poznaniu. Ilość punktów zdobyta na maturze z danego przedmiotu, nie jest brana pod uwagę podczas rekrutacji w WSPiA.
 • Tutuł uzyskany
  Inżynier zawodowy
 • Szczegółowe informacje
  Studia pierwszego stopnia na kierunku Edukacja techniczno - informatyczna w Wyższej Szkole Pedagogiki i Administracji w Poznaniu trwają 7 semestrów (3,5 roku) i kończą się obroną pracy dyplomowej oraz nadaniem tytułu zawodowego inżyniera.

  Absolwent studiów pierwszego stopnia na kierunku Edukacja techniczno - informatyczna przygotowany jest interdyscyplinarnie. Posiada wiedzę teoretyczna i praktyczna z dziedziny techniki (inżynieria materiałowa, inżynieria wytwarzania, eksploatacja i diagnostyka urządzeń elektrotechnicznych, rozwiązywanie problemów konstrukcyjnych, projektowanie i kontrolowanie procesów technologicznych) oraz z dziedziny informatyki (tworzenie systemów informatycznych w językach programowania wysokiego poziomu, projektowanie i wdrażanie baz danych, stosowanie technik multimedialnych, wykorzystywanie zaawansowanej grafiki komputerowej, komputerowe wspomaganie prac inżynierskich). Absolwent przygotowany jest również do nauczania przedmiotów technicznych i informatycznych w szkołach podstawowych i gimnazjalnych. Ponadto, potrafi prowadzić działalność inżynierską oraz posiada umiejętność kierowania zespołami ludzkimi w przedsiębiorstwach różnych branż. Jest także dobrze przygotowany do kontynuowania kształcenia na studiach drugiego stopnia (magisterskich).

Inne informacje związane z Nauczanie - Inne

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |