Home > Studia I Stopnia > Informatyka > Ostrowiec Świętokrzyski > Studia I Stopnia - Informatyka - Ostrowiec Świętokrzyski - Świętokrzyskie

Studia I Stopnia - Informatyka

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem WSBiP-Wyższa Szkoła Biznesu i Przedsiębiorczości w Ostrowcu Świętokrzyskim

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Studia I Stopnia - Informatyka - W ciągu tygodnia - Ostrowiec Świętokrzyski - Świętokrzyskie

 • Cele
  Na kierunku Informatyka kształci się specjalistów, posiadających wszechstronne przygotowanie informatyczne (języki oprogramowania, systemy operacyjne, matematyka, analiza systemowa), niezbędne do podjęcia pracy w charakterze informatyka.
 • Profil słuchacza / Wymogi
  W punkcie Rekrutacyjnym WSBiP należy złożyć następujące dokumenty: * świadectwo dojrzałości w oryginale, * wypełnione podanie oraz kartę ewidencyjną kandydata, * 4 fotografie (kolorowe) o wymiarach 37x50 mm podpisane imieniem i nazwiskiem, * orzeczenie lekarskie dotyczące kształcenia i nauki zawodu, * kserokopię dowodu osobistego, * dowód wpłaty wpisowego, * książeczka wojskowa (do wglądu).
 • Tutuł uzyskany
  Licencjat
 • Szczegółowe informacje
  Informatyka

  Studia I stopnia (licencjackie) w Wyższej Szkole Biznesu i Przedsiębiorczości w Ostrowcu Św. trwają 3 lata (6 semestrów).  Kończą się obroną pracy dyplomowej i uzyskaniem dyplomu studiów wyższych, uprawniającym do podjęcia nauki na studiach II stopnia (magisterskich). Programy studiów w WSBiP są oparte na najlepszych i sprawdzonych wzorcach stosowanych w uczelniach amerykańskich, niemieckich i polskich.

  Specjalności/ profile kształcenia:

  •       Technologie internetowe
     
  •       Projektowanie i administracja systemów informatycznych

  Kształcenie na kierunku informatyka ma na celu przygotowanie do zawodu informatyka, z uwzględnieniem umiejętności związanych z tworzeniem zarówno oprogramowania, jak i eksploatacji sprzętu. Dodatkowo wyposaża studentów w wiedzę i umiejętności zastosowania profesjonalnych rozwiązań informatycznych w organizacjach gospodarczych. Studenci podczas studiów zdobywają wiedzę i umiejętności z zakresu systemów komputerowych, systemów operacyjnych, sieci komputerowych, baz danych i inżynierii oprogramowania, projektowania i programowania, administrowania siecią komputerową, ale także z zakresu zarządzania, finansów.

   
  Kadra

                          
  •                               Na kierunku Informatyka zajęcia prowadzą m.in. specjaliści z Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

   

   

  Absolwenci kierunku INFORMATYKA mogą podjąć pracę m.in. w charakterze:

                             
  •                            operatorów i administratorów systemów informatycznych,
  •                            projektantów oprogramowania,

Inne informacje związane z Informatyka

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |