Home > Studia I Stopnia > Administracja Przedsiębiorstw > Warszawa > Studia I Stopnia- E-biznes - Warszawa - Mazowieckie

Studia I Stopnia- E-biznes

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Warszawie

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Studia I Stopnia- E-biznes - W ciągu tygodnia - Warszawa - Mazowieckie

 • Szczegółowe informacje
  Charakterystyka

  Specjalność pozwala zrozumieć nowoczesne procesy zachodzące w sferze zarządzania i marketingu, niezbędne przy projektowaniu i wykorzystaniu systemów informatycznych oferujących nowe formy prowadzenia działalności biznesowej.

  Program nauczania wychodzi naprzeciw potrzebom związanym z funkcjonowaniem przedsiębiorstw w warunkach gospodarki rynkowej, z uwzględnieniem najnowszych metod zarządzania oraz technik informatycznych. W nowej gospodarce centralną rolę odgrywać będą organizacje, które zastosują nowy model dla realizacji swoich zadań wytwórczych i handlowych zwany e-biznesem. E-biznes jest modelem organizacji, bardzo silnie opartym na realizacji różnorodnych transakcji elektronicznych, wymagających profesjonalnej wiedzy teoretycznej i praktycznej z zakresu stosowania nowoczesnych technologii informatycznych. Absolwenci wyposażeni będą w najnowszą wiedzę i umiejętności z zakresu metod projektowania, wdrażania, funkcjonowania i doskonalenia e-biznesu, e-commerce, e-marketingu, e-bankingu itp.
  Perspektywy zawodowe

  Absolwenci mają szerokie możliwości wykonywania różnorodnych prac i zawodów wymagających przygotowania z zakresu stosowania nowoczesnych technologii. Mogą ubiegać się o kluczowe stanowiska w przedsiębiorstwach jako projektanci rozwiązań e-biznesu, specjaliści organizacji e-biznesu, informatycy, doradcy - konsultanci, a także niezależni fachowcy branży IT.
  Program nauczania

  Przedmioty specjalnościowe

      - systemy informatyczne zarządzania
     
      - systemy informatyczne e-biznesu
     
      - multimedia i technologie informatyczne internetu
     
      - firma w internecie
     
      - outsourcing
     
      - rynek usług w sieci
     
      - e-commerce
     
      - marketing on-line
     
      - organizacja serwisu komercyjnego
     
      - zarządzanie informacją w transakcjach internetowych
     
      - bezpieczeństwo w sieci


  Informacje dodatkowe

  Studia z zakresu E-biznesu prowadzone są w ramach kierunku studiów "zarządzanie". Studia prowadzone są w systemie dziennym, wieczorowym i zaocznym.

  Wybór kierunku kształcenia dokonuje się po zaliczeniu 3-ego semestru poprzez złożenie w wyznaczonym czasie właściwej deklaracji. Warunkiem koniecznym do uruchomienia zajęć na wybranej specjalności jest zgłoszenie się na nią co najmniej 50 studentów.

  Absolwenci studiów licencjackich mogą kontynuować naukę w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Warszawie na 2-letnich studiach magisterskich uzupełniających, na kierunku "zarządzanie" lub "finanse i rachunkowość" w dowolnej specjalności, wybranej według obowiązujących zasad.

Inne informacje związane z Administracja Przedsiębiorstw

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |