Studia I Stopnia - Administracja - Specjalność Obrót i Zarządzanie Nieruchomościami

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem WSHE - Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Studia I Stopnia - Administracja - Specjalność Obrót i Zarządzanie Nieruchomościami - W ciągu tygodnia - Włocławek - Kujawsko-Pomorskie

  • Tutuł uzyskany
    Licencjat
  • Szczegółowe informacje
    Obrót i zarządzanie nieruchomościami

    Wybór jako specjalności obrotu i zarządzania nieruchomościami wiąże się dla studenta przede wszystkim z możliwością kształcenia w kierunku, który pozwoli mu na samodzielną działalność. Absolwent tej specjalności uzyskuje umiejętność wyceny nieruchomości, zna podstawy prawa rzeczowego, a także posiada znajomość prawa budowlanego. Poza tym kończąc tę specjalność absolwent potrafi samodzielnie prowadzić dokumentację stanu nieruchomości, a ta zdolność umożliwi mu pracę zarówno w geodezji, jak i biurze obrotu nieruchomościami.

    W trakcie trzyletnich studiów absolwenci uzyskują szeroką wiedzę dotyczącą kierowania zespołami ludzkimi w administracji wyższego szczebla (gminie, powiecie, województwie, centrali), a także w instytucjach i organizacjach dotyczących ubezpieczeń, bankowości, finansów, w firmach nadzorczych i kontrolnych. Posługiwanie się językiem obcym, umiejętność korzystania z techniki komputerowej, poznawanie metod badań społecznych, wyrobienie nawyku korzystania z literatury - to walory studiowania na kierunku administracja.

Inne informacje związane z Zarządzanie Nieruchomościami

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |