Home > Studia I Stopnia > Pedagogika > Dzienne > Brzeg Dolny > Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza - Brzeg Dolny - Dolnośląskie

Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza - Dzienne

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna w Brzegu

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza - Dzienne - Brzeg Dolny - Dolnośląskie

 • Szczegółowe informacje

  Studia w zakresie pedagogika opiekuńczo - wychowawcza trwają trzy lata (6 semestrów).

  Mają formę wyższych studiów zawodowych i kończą się obroną pracy licencjackiej.

  Absolwent uzyskuje tytuł licencjata w zakresie pedagogiki.


  Sylwetka Absolwenta:
  Absolwent Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej na kierunku pedagogika w zakresie Pedagogika opiekuńczo - wychowawcza po ukończeniu 3 letnich studiów licencjackich otrzymuje fundamentalne przygotowanie do bezpośredniej pracy z indywidualnym dzieckiem czy osobą dorosłą oraz z grupami w instytucjach bądź organizacjach.

  W zakres kwalifikacji zawodowych wchodzi wiedza pedagogiczna, psychologiczna i socjologiczna oraz kompetencje metodyczne.

  Pozwala to na przyjmowanie stanowisk opiekuna i wychowawczy. Studia w tym zakresie zorientowane są na przyszłą pracę w różnego typu świetlicach dziecięco-młodzieżowych jako organizator zajęć, w internatach, półinternatach oraz placówkach opieki całkowitej jako wychowawca - opiekun.

  Absolwent także przygotowany jest do bezpośredniej pracy z osobami starszymi jako opiekun i organizator zajęć w zakładach dziennego pobytu, a także do opieki indywidualnej.

Inne informacje związane z Pedagogika

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług. Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek. Zobacz więcej  |