Home > Podyplomowe > Pedagogika > Gdańsk > Pedagogika lecznicza - Gdańsk - Pomorskie

Pedagogika lecznicza

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem Gdańska Wyższa Szkoła Humanistyczna

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Pedagogika lecznicza - W ciągu tygodnia - Gdańsk - Pomorskie

  • Cele
    Celem studiów jest poszerzenie wiedzy na temat pedagogiki leczniczej, psychologii klinicznej i psychopatologii dzieci i młodzieży znajdujących się w placówkach leczniczych, psychologicznych procesów zachodzących w relacjach nauczyciel − uczeń, chory − rodzina, metodyki pracy nauczyciela wychowawcy w warunkach szpitalnych i ambulatoryjnych, rewalidacji dzieci i młodzieży ze specyficznymi dysfunkcjami i psychoterapii.
  • Profil słuchacza / Wymogi
    Adresatami studiów podyplomowych są nauczyciele szkół wszystkich szczebli i osoby pracujące w placówkach wychowawczo-leczniczych dla dzieci i młodzieży, w tym w szkołach przyszpitalnych, w domach środowiskowych dla dzieci i młodzieży, pragnący zdobyć kwalifikacje do prowadzenia działań związanych z pedagogiką leczniczą.
  • Szczegółowe informacje
    Sylwetka absolwenta: absolwenci będą mieli umiejętności rozpoznawania zaburzeń wynikających z choroby lub niepełnosprawności dzieci i młodzieży, umiejętności podejmowania odpowiednich działań profilaktycznych i rewalidacyjnych. Ponadto absolwenci nabędą umiejętności kreatywnego i plastycznego podejścia do dzieci i młodzieży o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

Inne informacje związane z Pedagogika

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |