Home > Podyplomowe > Logistyka > Zaoczne > Toruń > Logistyka w Przedsiębiorstwach - Studia Podyplomowe - Toruń - Kujawsko-Pomorskie

Logistyka w Przedsiębiorstwach - Studia Podyplomowe - Zaoczne

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem Toruńska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Logistyka w Przedsiębiorstwach - Studia Podyplomowe - Zaoczne - Toruń - Kujawsko-Pomorskie

 • Szczegółowe informacje
  Studia podyplomowe LOGISTYKA W PRZEDSIĘBIORSTWACH  dają słuchaczom możliwość poszerzenia wiedzy z zakresu zarządzania logistycznego na poziomie operacyjnym, taktycznym i strategicznym w przedsiębiorstwie. Program studiów obejmuje wieloaspektowe problemy z zakresu: zarządzania logistycznego: logistykę produkcji, dystrybucji i zaopatrzenia; jego znaczenie i miejsce logistyki w strukturze organizacyjnej przedsiębiorstwa; stosowanie komputerowych systemów w logistyce.

  Program zawiera także zagadnienia dotyczące systemów makrologistycznych, analizę czynników makrootoczenia (aspekty prawne, systemy celne) i ich wpływ na zarządzanie logistyczne.
   
  Cel studiów:
  • uzyskanie lub pogłębienie wiedzy z zakresu logistyki,
  • umożliwienie zmiany lub uzyskanie dodatkowych kwalifikacji zawodowych (zgodnych z zapotrzebowaniem rynku pracy),
  • wykształcenie kadr dla powstających i rozwijających się centrów logistycznych,
  Studia przeznaczone są dla: (dla kogo studia? )
  Studia podyplomowe  LOGISTYKA W PRZEDSIĘBIORSTWACH przeznaczone są dla absolwentów dowolnych kierunków studiów pierwszego lub drugiego stopnia.
  Oferta kierowana jest do osób, które już pracują w działach logistyki lub w przedsiębiorstwach spedycyjnych oraz do tych, którzy chcą poznać zagadnienia związane z logistyką na tyle, by w przyszłości zostać samodzielnymi wartościowymi pracownikami działów logistycznych lub przedsiębiorstw spedycyjnych o zasięgu międzynarodowym.

  Oprócz poszerzenia własnych wiadomości z zakresu logistyki, studia są doskonałą okazją do poznania doświadczeń innych osób stykających się na co dzień z praktyką logistyki. Samodzielnie wykonywane projekty dają możliwość poznania własnego potencjału intelektualnego oraz jego późniejszego wykorzystania w praktyce.
   
  Wymiar godzin:
  Studia odbywać się będą w systemie dwusemestralnym o łącznej liczbie ponad 200 godzin oraz 100 godzin samodzielnej pracy projektowo - badawczej.
   
  Czas trwania:
  Studia podyplomowe LOGISTYKA W PRZEDSIĘBIORSTWACH  obejmują dwa semestry zajęć prowadzonych w systemie weekendowym.
   
  Forma zajęć:
  Zajęcia będą prowadzone w formie wykładów, ćwiczeń oraz konwersatoriów. Zajęcia - przeprowadzane w salach wykładowych Toruńskiej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości w Toruniu - odbywają się w:
  • soboty - od godz. 9:00,
  • niedziele - od godz. 9.00.

Inne informacje związane z Logistyka

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |