Kurs Scenariuszowy - Zaoczne

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem Warszawska Szkoła Filmowa

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Kurs Scenariuszowy - Zaoczne - Warszawa - Mazowieckie

 • Cele
  Podzczas nauki na intensywnym Kursie Scenariuszowym słuchacze opanują technikę pisania scenariuszy filmu fabularnego, telewizyjnego, sitcomu i reklamy. Opuszczą Szkołę z gotowym do produkcji scenariuszem filmu fabularnego lub - zależnie od zainteresowań - kilkoma odcinkami serialu TV.
 • Szczegółowe informacje
  KURS SCENARIUSZOWY
         

  Słuchacze Kursu Scenariuszowego mają szansę dowiedzieć się, na czym polega ich zawód w praktyce: w Szkole, na przestrzeni całego roku szkolnego powstają ćwiczenia i etiudy filmowe, a słuchacze Kursu Scenariuszowego mogą rozpocząć współpracę ze słuchaczami pozostałych wydziałów Szkoły i zobaczyć fragmenty swoich tekstów przeniesione na ekran... Taka praktyczna metoda nauki przygotuje naszych słuchaczy do profesjonalengo wykonywania przyszłego zawodu i pokaże im, jak wygląda współpraca scenarzysty z reżyserem i aktorami.

  Nauka na Kursie Scenariuszowym trwa 1 rok (2 semestry) i odbywa się w systemie zaocznym. Zjazdy planowane są od początku października do końca czerwca. Tok nauki przewiduje zajęcia dydaktyczne o charakterze warsztatowym i analitycznym oraz pracę indywidualną nad własnymi projektami scenariuszowymi. Słuchacze mają prawo uczestniczyć w zajęciach ogólnowydziałowych, projekcjach filmowych oraz w spotkaniach i wykładach prowadzonych przez specjalnych gości Szkoły.

Inne informacje związane z kino

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |