Home > Kursy i Szkolenia > Informatyka > Inne > Warszawa > Kurs przygotowujący do uzyskania certyfikatu ECDL - Warszawa - Mazowieckie

Kurs przygotowujący do uzyskania certyfikatu ECDL - Inne

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem Uczelnia Warszawska im. Marii Skłodowskiej-Curie

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Kurs przygotowujący do uzyskania certyfikatu ECDL - Inne - Warszawa - Mazowieckie

 • Cele
  Celem kształcenia jest przygotowanie słuchaczy do międzynarodowych egzaminów European Computer Driving Licence (ECDL). Uczestnicy kursu nabędą kwalifikacje niezbędne do efektywnego wykorzystania możliwości jakie niosą za sobą technologie informatyczne.
 • Profil słuchacza / Wymogi
  Kurs przeznaczony jest dla osób, które zainteresowane są pogłębianiem umiejętności praktycznych w zakresie technologii informatycznych.
 • Szczegółowe informacje
  Kurs przygotowujący do uzyskania certyfikatu ECDL

  Po zakończeniu kursu słuchacze będą mogli zdawać egzaminy ECDL na terenie Wyższej Szkoły Działalności Gospodarczej. Warto podkreślić, że ECDL jest uznawanym w całej Europie certyfikatem włączonym przez Radę Europy do pakietu inicjatyw zmierzających do budowy w Europie Społeczeństwa Globalnej Informacji. ECDL to rzetelne świadectwo umiejętności komputerowych.

  PROGRAM KURSU:
  · Podstawy technik informatycznych
  · Użytkowanie komputerów
  · Przetwarzanie tekstów
  · Arkusze kalkulacyjne
  · Bazy danych
  · Grafika menedżerska i prezentacyjna
  · Usługi w sieciach informatycznych


Inne informacje związane z Informatyka

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług. Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek. Zobacz więcej  |