Home > Język > Niemiecki > Warszawa > Kurs Językowy KONWERSACJE - Angielski, Niemiecki, Francuski, Hiszpański, Włoski, Rosyjski - Warszawa - Mazowieckie

Kurs Językowy KONWERSACJE - Angielski, Niemiecki, Francuski, Hiszpański, Włoski, Rosyjski

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem ALEXANDER Szkoła Językowa

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Kurs Językowy KONWERSACJE - Angielski, Niemiecki, Francuski, Hiszpański, Włoski, Rosyjski - W ciągu tygodnia - Warszawa - Mazowieckie

 • Cele
  Kursy te przeznaczone są, w zależności od poziomu dla osób, które chcą przełamać barierę językową, ćwiczyć płynność wypowiedzi, zadają egzaminy ustne lub po prostu nie chcą stracić kontaktu z językiem.
 • Szczegółowe informacje
  Kursy konwersacyjne prowadzone są w grupach 2-6 osób na trzech poziomach zaawansowania zgodnych z normami Unii Europejskiej: poziom A, B oraz C.

  Na niższych poziomach konwersacji korzystamy z materiałów autorskich, prasy, artykułów, które przygotowują lektorzy. Zajęcia podzielone są tematycznie - każda lekcja to pakiet słownictwa na wybrany temat. Na tym poziomie uczniowie jeszcze często popełniają błędy gramatyczne, które są poprawiane przez lektora.

  Na wyższych poziomach korzystamy głównie z materiałów z życia codziennego: prasy, ofert, reklam itp. Na zajęciach omawia się bieżące wydarzenia ze świata. Lektor moderuje dyskusję, prowadzone są scenki "role play" - symulacje realnych sytuacji.

  Zajęcia mają na celu rozwinięcie i wzbogacenie słownictwa, poprawienie płynności i precyzji wypowiedzi oraz eliminację błędów wymowy, gramatycznych i słownikowych. Jest to kurs nastawiony na rozwijanie praktycznej umiejętności komunikowania się.

  Konwersacje w ciągu roku szkolnego można wykupić w pakietach: Standardowym, Rozszerzonym i Rozszerzonym+.

Inne informacje związane z Niemiecki

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |