Home > Język > Holenderski > Indywidualnie > Warszawa > Język Holenderski - Kurs - Warszawa - Mazowieckie

Język Holenderski - Kurs - Indywidualnie

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem CORNELL Centrum Szkoleń

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Język Holenderski - Kurs - Indywidualnie - Warszawa - Mazowieckie

  • Profil słuchacza / Wymogi
    Niezależnie od poziomu zaawansowania, słuchacze zachęcani są do używania języka obcego, a lektor od początku ma na uwadze ich indywidualne uzdolnienia i upodobania. Domyślamy się jak trudno jest przełamać barierę językową, dlatego starannie dopasowujemy nauczyciela, który pomoże tę poprzeczkę przeskoczyć, wiemy bowiem jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa i zrozumienie między lektorem a słuchaczem. Z uwagą dobieramy nauczycieli, którzy posiadają pełne kwalifikacje językowe i pedagogiczne oraz doświadczenie w nauczaniu. Wśród naszych lektorów są zarówno Polacy, jak i native speakers.
  • Szczegółowe informacje
    Prowadzimy kursy indywidualne oraz w małych grupach przy stacji metra Pole Mokotowskie. Nie pobieramy dodatkowych opłat za dojazd. Organizujemy zajęcia specjalistyczne z zakresu bankowości, księgowości, marketingu, sprzedaży, IT w siedzibie pracodawcy. Zatrudniamy lektorów polskich i native speaker'ów z odpowiednim wykształceniem i doświadczeniem z zakresu nauczania dlatego gwarantujemy skuteczną naukę języka holenderskiego. Wystawiam rachunki!!!

Inne informacje związane z Holenderski

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług. Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek. Zobacz więcej  |