Home > Studia I Stopnia > Stosunki Międzynarodowe > Dzienne > Gdynia > Integracja europejska i polityka globalna - Gdynia - Pomorskie

Integracja europejska i polityka globalna - Dzienne

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem Wyższa Szkoła Komunikacji Społecznej w Gdyni

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Integracja europejska i polityka globalna - Dzienne - Gdynia - Pomorskie

  • Szczegółowe informacje
    Na I roku studiów większość przedmiotów wypełnia wspólny program dla różnych specjalności i obejmuje zdobywanie wiedzy ogólnohumanistycznej np. z psychologii społecznej, filozofii, logiki, metodologii i najnowszej historii Polski.

    W trakcie II roku studentów integracji europejskiej i polityki globalnej obowiązuje np. prawo wspólnotowe, organizacja instytucji i ich kompetencje oraz procesy globalizacji współczesnego życia politycznego, społecznego i gospodarczego.

    Na III roku rozpoczyna się przygotowanie pracy dyplomowej i kontynuowane są studia specjalnościowe w zakresie np. finansów i funduszy europejskich oraz geopolityki i problemów globalnych współczesnego świata.    Tak wyposażeni absolwenci rozumieją podstawowe zagadnienia dotyczące geografii politycznej i gospodarczej, a także potrafią interpretować główne przyczyny i konsekwencje narodowościowe i społeczne współczesnej Europy i świata. Są przygotowani do pracy na średnim szczeblu w urzędach i instytucjach europejskich.

Inne informacje związane z Stosunki Międzynarodowe

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług. Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek. Zobacz więcej  |