Idź do home > Szkoły - Polska > Wyższa Szkoła Techniczno - Ekonomiczna w Szczecinie

Informacje

Wyższa Szkoła Techniczno - Ekonomiczna w Szczecinie to:

* Jedyna, niepubliczna Uczelnia w Polsce kształcąca na kierunku Transport, inżynierów na potrzeby rynku motoryzacyjnego,
* Uniwersalna Uczelnia kształcąca również licencjatów- specjalistów biznesu międzynarodowego na kierunku Europeistyka,
* Dynamicznie rozwijająca się Uczelnia ściśle powiązana z praktyką gospodarczą i strukturami administracji samorządowej,
* Uczelnia dbająca o nowoczesną kadrę naukowo-dydaktyczną zapewniającą wysoką, jakość kształcenia,
* Uczelnia przyjazna dla studentów pragnących dobrze przygotować się do realizowania własnych pasji i karier zawodowych.

Uczelnia jest wpisana do rejestru uczelni niepublicznych i związków uczelni niepublicznych na podstawie decyzji ministra  właściwego ds. szkolnictwa wyższego z dnia 05 lipca 2002 roku pod numerem 101.

Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna w Szczecinie jest jedyną Uczelnią niepubliczną wśród ponad 300 funkcjonujących w Polsce, która kształci inżynierów na potrzeby szeroko pojętej motoryzacji.

Posiadamy uprawnienia do prowadzenia trzech kierunków studiów: Transport, Edukacja Techniczno-Informatyczna oraz Europeistyka na dwóch wydziałach: Transportu Samochodowego i Europeistyki

Wydział Transportu Samochodowego
kształci studentów na 3,5-letnich studiach inżynierskich (7 semestrów) w systemie stacjonarnym i niestacjonarnym na dwóch kierunkach studiów:

*  EDUKACJA TECHNICZNO-INFORMATYCZNA (ETI) w specjalności multimedia w społeczeństwie informacyjnym
* TRANSPORT w specjalnościach: technika samochodowa, inżynieria i ekonomika usług, logistyka transportu, inżyniera motocyklowa oraz systemy informacyjne w transporcie.

Wydział Europeistyki
kształci studentów na 3-letnich studiach licencjackich (6 semestrów) w systemie stacjonarnym i niestacjonarnym na kierunku:

* EUROPEISTYKA w specjalności biznes międzynarodowy.
 

Oferta Edukacyjna

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |