Idz do home > Osrodki szkoleniowe w Polska > Wyższa Szkoła Organizacji Turystyki i Hotelarstwa

Información

"Szanowni Państwo,

Wyższa Szkoła Organizacji Turystyki i Hotelarstwa funkcjonuje na rynku edukacyjnym już siódmy rok. Uczelnia została powołana przez największą polską organizację turystyczną OST "Gromada" dysponującą siecią hoteli, ośrodków wypoczynkowych i biur turystycznych w kraju i za granicą.

Misja naszej Uczelni zawarta jest w maksymie mędrca Seneki: "Non scholae, sed vitae discimus - uczymy się nie dla szkoły lecz dla życia"

Celem studiów jest przygotowanie kadr do prowadzenia przedsiębiorstw turystycznych i świadczenia w tym zakresie szerokiej gamy usług.

Dzięki realizowanemu procesowi dydaktycznemu, kadrze dydaktycznej złożonej z wybitnych specjalistów oraz praktykom w kraju i za granicą, absolwent naszej Uczelni jest przygotowany do podjęcia każdego rodzaju pracy na stanowisku wykonawczym oraz do kierowania małymi i średnimi zespołami ludzkimi. Posiada również umiejętności niezbędne do utworzenia i prowadzenia własnego przedsiębiorstwa turystycznego.

Na podkreślenie zasługuje fakt, że studenci nasi mają możliwość zatrudnienia w sieci obiektów OST "Gromada" - co nie jest bez znaczenia na trudnym rynku pracy.

Wierzę, że studia na naszej Uczelni będą dla Państwa okresem twórczego wysiłku i spełnienia zamierzeń, a zdobyte wykształcenie przyczyni się do realizowania Państwa planów i ambicji zawodowych w dynamicznie rozwijającym się sektorze turystycznym.

Wyższa Szkoła Organizacji Turystyki i Hotelarstwa - Szansą dla Ciebie. Zapraszam do studiowania w Wyższej Szkole Organizacji Turystyki i Hotelarstwa."

Rektor
Prof. dr hab. Włodzimierz Deluga

Oferta szkoleniowa

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |