Información

Jesteśmy Uczelnią, która na rynku warszawskim działa już 10 lat. Powstała w 1999 roku i od początku stawiała na jakość w kształceniu studentów. Rozpoczynaliśmy od dwóch Wydziałów (Administracji i Zarządzania oraz Informatyki i Telekomunikacji), na których uczyliśmy w ramach 5 specjalności: informatyki w zarządzaniu, zarządzania firmą, polityki i zarządzania lokalnego, skarbowości i podatków oraz telekomunikacji. Wraz ze zmianami na rynku pracy dostosowywaliśmy naszą ofertę do oczekiwań naszych przyszłych studentów.

Dziś nasza Uczelnia to trzy Wydziały, z których jeden - Nauk Społecznych -  kształci na studiach I stopnia (licencjackich), drugi - Administracji i Zarządzania - zarówno na studiach I, jak i II stopnia (licencjackich oraz magisterskich), a trzeci - Informatyki i Telekomunikacji - na studiach I stopnia, inżynierskich.

KILKA NAJWAŻNIEJSZYCH FAKTÓW Z ŻYCIA UCZELNI:

    - Dobra Uczelnia coraz częściej oceniana jest jako jedna z najlepszych szkół w Polsce. Świadczyć mogą o tym m.in.  wyniki ostatniego rankingu Newsweeka, gdzie zostaliśmy uznani za szóstą uczelnię ekonomiczną w kraju


    - Szkoła wpisana jest do rejestru uczelni niepublicznych i związków uczelni niepublicznych pod nr 146 (decyzja Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 27.12.2004 r.)


    - Rektorem uczelni jest prof. WSIZiA dr inż. Zdzisław Nowakowski


    - W naszej Uczelni studiuje około 2 tysiące osób


    - Szkołę ukończyło już 2,5 tysiąca absolwentów


    - Od 2004 r. Uczelnia ma uprawnienia do kształcenia na Wydziale Administracji i Zarządzania na studiach II stopnia (magisterskich)

Oferta szkoleniowa

Strona 1 z 2

Strona 1 z 2

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |