Idź do home > Szkoły - Polska > FT Training & Software

Informacje

FT Training & Software to zespół kreatywnych, pełnych pasji, zapału oraz inicjatywy osób prowadzących szkolenia z dziedziny informatyki, ale również świadczących kompleksowe usługi doradcze w zakresie wsparcia technologicznego.
Ogromnym atutem naszej działalności jest zgrany zespół i kameralna atmosfera szkoleń odbywających się w małych grupach.

Z radością szkolimy pracowników małych, średnich i dużych podmiotów gospodarczych, ale ogromnie cieszą nas także Klienci indywidualni chcący, przy naszej pomocy, poszerzać swoją wiedzę z zakresu informatyki i obsługi komputera na różnych poziomach zaawansowania.

Ponadto posiadamy doświadczony zespół programistów tworzących oprogramowanie "szyte na miarę" dla branży mediowej, FCMG oraz różnego rodzaju instytucji publicznych i finansowych. Dodatkowo dysponujemy własnymi narzędziami do analizy danych billingowych i prezentacji danych geograficznych na mapach.

Poza naszą standardową ofertą reagujemy na indywidualne potrzeby naszych potencjalnych Klientów, co oznacza, że nie ma dla nas tematów nie do przerobienia i nie do przeszkolenia.

Działamy na rynku polskim od 2002 roku. Nasi Klienci chwalą sobie współpracę z nami ze względu na indywidualne traktowanie ich potrzeb i elastyczne do nich podejście, ale także wyjątkowo dobranych trenerów i ekspertów IT - odznaczjących się ogromną wiedzą, doświadczeniem w biznesie jak, również szczególnymi umiejętnościami przekazywania wiedzy, cierpliwością, humorem i szczerą troską o każdego uczestnika szkolenia.

7 cech wyróżniających naszą firmę:

  • profesjonalna analiza potrzeb i oczekiwań naszych Klientów,
  • wyjątkowi doświadczeni trenerzy i eksperci IT,
  • doświadczenie i kreatywność,
  • obiektywne doradztwo w doborze technologii,
  • autorskie szkolenia,
  • małe grupy szkoleniowe,
  • atmosfera sprzyjająca zgłębianiu wiedzy,
Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Oferta Edukacyjna

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług. Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek. Zobacz więcej  |