Información

Misja uczelni
Misją Europejskiej Szkoły Hotelarstwa, Turystyki i Przedsiębiorczości - Szkoły Wyższej w Sopocie jest takie wspomaganie rozwoju studentów, aby zdobytą w Uczelni wiedzę, sprawność oraz umiejętności wykorzystywać chcieli i potrafili z jak największym pożytkiem dla pomyślności własnej i dobra drugich.

Uczelnia jest bardzo atrakcyjnie położona w centralnym punkcie Trójmiasta, w Sopocie Kamiennym Potoku, wśród zieleni, tuż obok Aqua Parku i kompleksu obiektów hotelarskich Miramar. Do morza jest ok. 200 m, dużo przestrzeni, wielki parking, a jednocześnie bardzo blisko do przystanku Szybkiej Kolei Miejskiej i przystanków autobusowych. Budynek Uczelni, w którym prowadzona jest większość zajęć teoretycznych,  ma dopiero 2 lata i znajduje się w nim  pięć dobrze wyposażonych sal wykładowych, biblioteka, pracownia komputerowa, akademik, bufet.
Zajęcia programowe o charakterze ruchowym odbywają się w specjalistycznych obiektach Trójmiasta, to jest m. in.: w Hali 100-lecia Sopotu w której rozgrywane są mecze Prokomu Trefl, w Aqua Parku, hali widowiskowo-sportowej OLIVIA, basenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Oferta szkoleniowa

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |