Idź do home > Szkoły - Polska > Akademia Leona Koźmiśnkiego

Informacje

Akademia Leona Koźmińskiego

Naszą misją jest uczyć biznesu, zarządzania i prawa,dzięki światowej klasy badaniom, praktyce i teorii, w sercu Europy.

Jesteśmy niepubliczną uczelnią akademicką. Uznawani jesteśmy za najlepszą w Europie Środkowo-Wschodniej szkołę biznesu szerokiego profilu.

Naszą misją jest kształcenie na studiach wyższych i rozwój na studiach podyplomowych młodego pokolenia rodzącej się polskiej klasy średniej: przedsiębiorców, menedżerów, prawników, finansistów i kadry administracyjnej. Od początku istnienia Uczelni wszystkie środki pozyskiwane od studentów i z innych źródeł przeznaczamy na realizację naszej misji oraz rozwój.

Zapewniamy naszym absolwentom konkurencyjność na międzynarodowym rynku pracy. Jako jedyni w tej części kontynentu posiadamy najbardziej prestiżową europejską akredytację EQUIS (European Quality Improvement System), nadawaną w wyniku długotrwałej i wszechstronnej oceny przez European Foundation for Management Development w Brukseli. Po raz pierwszy otrzymaliśmy  tę akredytację już w 1999 roku jako 16. uczelnia w Europie obok takich światowych liderów, jak London Business School, INSEAD w Fontainebleau  czy IMD w Lozannie.

Jesteśmy uczelnią międzynarodową. Prowadzimy studia zarówno po polsku, jak i po angielsku. Przywiązujemy ogromną wagę do nauczania języków obcych, wiedzy o świecie i kontaktów zagranicznych. Wykładają u nas najwybitniejsi uczeni  świata i liderzy globalnego biznesu. Współpracujemy stale z laureatami Nagrody Nobla. Obok Polaków edukację zdobywają u nas setki studentów zagranicznych. Naszym studentom zapewniamy możliwość odbycia części studiów w znakomitych uczelniach partnerskich, rozsianych po wszystkich kontynentach.

Mamy najlepsze kontakty z polskim i międzynarodowym biznesem, z wymiarem sprawiedliwości, z organami władzy państwowej i samorządowej oraz administracji. Odwiedzają nas regularnie przedstawiciele najwyższych władz państwowych, ambasadorowie, najwyższego szczebla przedstawiciele organizacji międzynarodowych. Dlatego naszych absolwentów pracodawcy cenią i poszukują.
Jesteśmy uczelnią przyjazną studentom. Proponujemy znakomite warunki studiowania w nowoczesnych budynkach, świetną atmosferę, umiarkowane i stabilne opłaty za studia oraz szerokie możliwości uzyskiwania stypendiów.


Jesteśmy uznanym w kraju i na świecie ośrodkiem naukowym. Jako wyjątek wśród uczelni niepublicznych posiadamy pełnię praw akademickich. Nie tylko przekazujemy, także tworzymy najnowszą wiedzę. Dlatego u nas smakuje ona inaczej. Spróbuj!! 

Prof. zw. dr hab. Andrzej K. Koźmiński 

Rektor

Członek Korespondent PAN

Oferta Edukacyjna

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |