Información

Obecnie Centrum Nauki i Biznesu "Żak" posiada oddziały w 81 miastach. Fakt iż w każdym regionie kraju istnieje kilka naszych placówek edukacyjnych pozwala nam szczycić się mianem największej OGÓLNOPOLSKIEJ firmy edukacyjnej.
 
W chwili obecnej w naszych oddziałach kształci się kilkadziesiąt tysięcy słuchaczy, których zaufanie i zadowolenie przyczyniają sie do ciągłego rozwoju szkoły.

Wykwalifikowana kadra dydaktyczna i zaangażowani w działalność szkoły pracownicy administracyjni tworzą zgrany, profesjonalny i oddany zespół.

Naszym słuchaczom oferujemy bardzo bogatą, urozmaiconą i dostosowaną do potrzeb rynku ofertę programową. Ogromna różnorodność szkół policealnych daje gwarancję, że każdy słuchacz znajdzie specjalizację dostosowaną do swoich potrzeb, zainteresowań i predyspozycji.

Od 2003 roku CNiB "Żak" posiada Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością zgodny z normą PN-EN ISO 9001:2009.
 
Certyfikat ten oznacza, że "Żak" stosuje zintegrowane zarządzanie jakością, obejmujące zarówno procesy organizacyjne jak i cały system zarządzania firmą.

Każdego roku eksperci z Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji w trakcie audytów monitorują funkcjonowanie i doskonalenie systemu zarządzania jakością w "Żaku".

Fakt przyznania certyfikatu jakości oznacza, że wszystkie placówki naszej szkoły funkcjonują według podobnych procedur i zapewniają wysoki standard kształcenia. dzięki temu mamy pewność, że naszym słuchaczom oferujemy usługi oświatowe i szkoleniowe na najwyższym poziomie, gdziekolwiek podejmują naukę.

Oferta szkoleniowa

Strona 1 z 2

Strona 1 z 2

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |