Home > Podyplomowe > Specjalizacja BHP > Zaoczne > Bielsko-Biała > BEZPIECZEŃSTWO I HIGIENA PRACY - Bielsko-Biała - Śląskie

BEZPIECZEŃSTWO I HIGIENA PRACY - Zaoczne

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem Wyższa Szkoła Administracji w Bielsko-Białej

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły BEZPIECZEŃSTWO I HIGIENA PRACY - Zaoczne - Bielsko-Biała - Śląskie

  • Profil słuchacza / Wymogi
    ADRESACI: Specjaliści zajmujący się procesami zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy, instruktorzy, liderzy i audytorzy wewnętrzni, pracownicy firm odpowiedzialni za BHP, nauczyciele zawodu i inni.
  • Szczegółowe informacje
    SŁOWA KLUCZOWE: bezpieczeństwo pracy, higiena pracy

    CHARAKTERYSTYKA KIERUNKU: Program opracowany został przez Centrum Kształcenia i Promocji Kadr LIDER Sp. z o.o. na zlecenie Wyższej Szkoły Administracji w Bielsku - Białej.
    Program studiów opracowany został zgodnie z wykładniami prawnymi i merytorycznymi dotyczącymi studiów podyplomowych z zakresu zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy. W trakcie realizacji studiów istnieje możliwość uzyskania dodatkowych certyfikatów i uprawnień np.: audytora wewnętrznego, instruktażu na stanowisku pracy, kwalifikacji pedagogicznych dla nauczycieli zawodu.

Inne informacje związane z Specjalizacja BHP

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług. Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek. Zobacz więcej  |