Home > Podyplomowe > Administracja Publiczna - ogólne > Dzienne > Wrocław > zarządzanie kryzysowe - studia podyplomowe - Wrocław - Dolnośląskie

zarządzanie kryzysowe - studia podyplomowe - Dzienne

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem Dolnośląska Szkoła Wyższa we Wrocławiu

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły zarządzanie kryzysowe - studia podyplomowe - Dzienne - Wrocław - Dolnośląskie

 • Profil słuchacza / Wymogi
  Studia te przeznaczone są dla pracowników urzędów administracji państwowej i samorządowej, kadry menedżerskiej ze średnich i dużych przedsiębiorstw, żołnierzy i funkcjonariuszy służb mundurowych oraz osób cywilnych pracujących w instytucjach związanych z reagowaniem i zarządzaniem kryzysowym.
 • Szczegółowe informacje
  Program studiów jest oparty na obowiązujących aktach normatywnych Unii Europejskiej, Sojuszu Północnoatlantyckiego i Rzeczpospolitej Polskiej oraz korelowany z wymogami stawianymi przez Wojewódzkie Wydziały Zarządzania Kryzysowego. Wykładowcami są wysokokwalifikowani specjaliści, pracownicy wyższych uczelni oraz praktycy specjalizujący się w zarządzaniu sytuacją kryzysową.
    W trakcie wykładów i ćwiczeń słuchacze: zapoznają się z podstawowymi formami zagrożenia bezpieczeństwa, generującymisytuacje kryzysowe, poznają nowoczesne sposoby i formy zarządzania sytuacją kryzysową, na poziomie państwa, jednostki administracyjnej i podmiotu gospodarczego, uzyskają wiedzę pozwalającą na zweryfikowanie jakości systemów przeciwdziałania i zarządzania sytuacjami kryzysowymi. Studia te trwają 2 semestry i obejmują 215 godzin zajęć wykładowych, seminaryjnych i konwersatoriów. Szczególny nacisk położony jest na ćwiczenia praktyczne, związane z nabywaniem umiejętności wypełniania wniosków aplikacyjnych.

  Czas trwania: 2semestry
  Liczba godzin: 204 godziny

Inne informacje związane z Administracja Publiczna - ogólne

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług. Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek. Zobacz więcej  |