Home > Podyplomowe > Ogrodnictwo i Projektowanie Ogrodów > Zaoczne > Warszawa > STUDIA PODYPLOMOWE PROJEKTOWANIE OGRODU Z DOMEM RODZINNYM - Warszawa - Mazowieckie

STUDIA PODYPLOMOWE PROJEKTOWANIE OGRODU Z DOMEM RODZINNYM - Zaoczne

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem SGGW Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły STUDIA PODYPLOMOWE PROJEKTOWANIE OGRODU Z DOMEM RODZINNYM - Zaoczne - Warszawa - Mazowieckie

 • Profil słuchacza / Wymogi
  Proponowane studia podyplomowe przeznaczone są dla absolwentów szkół wyższych różnych kierunków. Skierowane są do wszystkich, którzy uczestniczą w procesie tworzenia siedziby rodzinnej jako projektanci lub wykonawcy czy też w inny sposób a chcą poszerzyć swą wiedzę w zakresie architektury, architektury ogrodu, czy architektury wnętrz.
 • Szczegółowe informacje
  Program studiów obejmuje zagadnienia dotyczące kształtowania najbliższego otoczenia człowieka i rodziny-domu i ogrodu przy domu. Po wstępnym cyklu wykładów, który zapoznaje z programem studium, studenci wykonują projekty ogrodu rodzinnego oraz domu i wnętrza (3 projekty) oraz projekt całości siedziby rodzinnej i ostateczny projekt dyplomowy (w zależności od potrzeb studenta wykonywany pod opieką architekta krajobrazu, architekta lub architekta wnętrz). W zakres studiów wchodzi nowoczesne roślinoznawstwo oraz materiałoznawstwo, kosztorysowanie i zasady prawne prowadzenia studia projektowego. Istotną częścią zajęć jest praktyczny kurs cyfrowych technik opracowania dokumentacji projektowej. Zajęcia praktyczne obejmują pracę w terenie (budowa i pielęgnacja obiektów sztuki ogrodowej), a także opcjonalnie staż w biurze projektowym.

  Czas trwania studiów: 2 semestry

  Kierownik studiów: dr inż. arch. kraj. Beata J. Gawryszewska

  Zasady naboru: list motywacyjny, rozmowa kwalifikacyjna

  Liczba miejsc: 28

  Zajęcia rozpoczynają się w styczniu i kończą w grudniu. Obejmują dwanaście zjazdów (piątek, sobota, niedziela) – jeden raz w miesiącu, stacjonarnie i w terenie, oprócz tego w miesiącach wakacyjnych odbywają się praktyki.

Inne informacje związane z Ogrodnictwo i Projektowanie Ogrodów

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |